Ebru Mini Etekli Şovu İle Büyüledi - Son Dakika

Ebru Mini Etekli Şovu İle Büyüledi

02.04.2013 01:09

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, Golden Tulip&Pasha Otel'de verdiği konserle dinleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

1
Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, Golden Tulip&Pasha Otel'de verdiği konserle dinleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Sahnede genelde abiye kostümler tercih eden Gündeş, bu defa giydiği mini etekle adeta izleyenleri büyüledi.

2
Yeni tarzıyla birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Gündeş, üç buçuk saat sahnede kalarak Kıbrıs'da yeni bir rekora imza attı. Asma davullarla şov yapmak için sahneye çıkan ritm grubunun şovu ise görülmeye değerdi.
3
Tamamen swarovski taşlarla kaplanmış olan davullarla sahnede halay çeken Ebru Gündeş, kendisini izlemeye gelen iki bin kişiye oturma yasağı koydu. Yoğun katılım sebebiyle üzeri platfom ile kapatılan olimpik havuz, izdiham nedeni ile çökme tehlikesi yaşattı.
4
Güçlü yorumcu Ebru Gündeş en kısa zamanda yeni konser sözü vererek Golden Tulip sahnesindeki muhteşem konserini sonlandırdı.

5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ebru Mini Etekli Şovu İle Büyüledi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda