Ebru Şallı‘nın En Büyük Korkusu - Son Dakika

Ebru Şallı‘nın En Büyük Korkusu

07.02.2014 08:02

Ünlü popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşayan güzel sunucu Ebru Şallı önceki gün Etiler Ak Merkez'de görüntülendi.

1
Ünlü popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşayan güzel sunucu Ebru Şallı önceki gün Etiler Ak Merkez'de görüntülendi.
2
Elinde telefonuyla mesajlaşan Ebru Şallı Starbucks'ta sıraya girip kahvesini aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
3
Şallı "Plates DVD'si çıkarıyorum yakında. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme VCD'si. 2 haftada 2 beden incelten süper bir DVD. İki hafta içinde çıkacağı için çok heyecanlıyım. Yanında kitapla birlikte çıkacak. Hem Plates DVD'si hemde kitap olacak."
4
"Herkes bu DVD'yi bekliyor. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar Jean'e girme durumu var, dar jean giymek istiyorlar, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.
5
Sinan Akçıl'la tutkulu bir aşk yaşayan Ebru Şallı'nın ilişkilerine nazar değecek diye çok fazla konuşmaması dikkatleri çekti.
6
Evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna yanıt vermeyen Şallı, "Nazardan çok korkuyor muşsunuz" diye sorulması üzerine, "Herkes nazardan korkar" dedi.
7
Herhangi bir önlem aldınız mı sorusuna "Ne gibi?" diye soruyla yanıt veren Şallı, "Ondan mı birlikte görülmüyorsunuz?" diye sorulması üzerine de "Çok teşekkür ederim gerçekten, güneş inanılmaz bir enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek uzaklaştı.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Ebru Şallı‘nın En Büyük Korkusu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement