Son Dakika Haberleri: Ebru Şallı ve Harun Tan Boşandı!

Ebru Şallı ve Harun Tan Boşandı!

7 yıl önce

Ünlü çift magazin dünyasını şok etti

1
Üç yıllık birlikteliğin ardından 2002'de dünya evine giren ve 11 yıl boyunca 'örnek' olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı kimseler duymadan boşandı.
2
Çift, Gaziosmanpaşa 1'inci Aile Mahkemesi'ne gizlice başvuru yaparak boşanmak istediklerini bildirdi. Önceki gün duruşması yapılan davada avukatları ile hazır bulunan çift resmen boşanmış oldu.
3
Birbirlerinden hiçbir talepte bulunmayan çift çocuklarının velayeti konusunda da anlaştı. Çiftin 9 yaşındaki oğlu Beren'in velayeti Harun Tan'a, 3 yaşındaki oğlu Pars'ın velayeti ise Ebru Şallı'ya verildi.
4
1997'de Ozan Orhon'la yaptığı ve bir yıl süren evliliğin ardından, Harun Tan'la ikinci kez dünya evine giren Şallı, eşine duyduğu aşkı her fırsatta dile getiriyordu.
5
Kendini dünyanın en şanslı kadını olarak tanımlayan Ebru Şallı her röportajında "Harun'a deliler gibi âşığım"diyordu.
6
Ancak Şallı'nın geçen yıl bir dergiye verdiği röportajda; "Çocuk sahibi olmak romantizmi öldürüyor" sözleri, çiftin evliliği hakkında kafaları karıştırmıştı.
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 13.07.2013 08:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!