Son Dakika Haberleri: Ebru Yaşar, Ersun Yanal Hakkında İlk Kez Konuştu

Ebru Yaşar, Ersun Yanal Hakkında İlk Kez Konuştu

5 yıl önce

1
Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Ersun Yanal ile teknede görüntülenen Ebru Yaşar, ünlü teknik direktör hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
"Ersun Yanal çapkın bir adam değil, ama o tekneden ayrılması lazım" diyen Yaşar, bu yıl içinde evlenmeyi düşündüğünü söyledi.
3
Bir televizyon programına konuk olan ünlü şarkıcının açıklamalarından satır başları şöyle:
4
Ersun Yanal'la olan fotoğraflarım abartıldı. Kendisini çok severim; aramızda abi kardeş ilişkisi var. Biz de istemezdik böyle görüntüler ortaya çıksın.
5
Ama Ersun Hoca denizde yaşayan bir adam. Herkesi teknesinde ağırlamayı sever. Yaz boyunca da teknesindeydi ama eşini hiç yanında görmedim.
6
Ersun Yanal boşanmadı ama anladığım kadarıyla eşiyle mesafeli bir ilişkisi var. Teknedeki bayan ise sevgilisi değildi.
7
Ersun Yanal'ın eşinden ayrılma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Kendisi çapkın bir adam değil. Ama o tekneden sıyrılması lazım; çünkü tekneye kim giderse gitsin yanlış anlaşılıyor.
8
Malum görüntüler olmasa da Ersun Yanal'ın Fenerbahçe ile ilişkisi bitecekti diye düşünüyorum.
9
Bu sene evlenmeyi düşünüyorum. Geçmişte evlenme teklifi de aldım arkadaşlarım da oldu ama o dönem evliliği istemiyordum. Mükemmel çift olduğuna inanmıyorum ama bu sene evlenmek istiyorum.
10
İşte Ebru Yaşar ile Ersun Yanal'ın teknede olay olan o görüntüleri...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum! Resmen Nefes Kesiyor! Şeyma, Acun'a Nispet Yapmaya Doyamadı Savaşa Katılmak İçin Erkek Kılığına Girdi, Ordunun Cephanesini Montunda Sakladı! Fotoğraftaki Kurdeleli Genç Kız, Şimdilerde Milyonların Tanıdığı Bir Yıldız! Babası Cinsel İstismarla Suçlanmıştı, Kameralardan Kaçma Yöntemi Pes Dedirtti!