Ebru Yaşar, Ersun Yanal Hakkında İlk Kez Konuştu - Son Dakika

Ebru Yaşar, Ersun Yanal Hakkında İlk Kez Konuştu

02.09.2014 14:48

1
Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Ersun Yanal ile teknede görüntülenen Ebru Yaşar, ünlü teknik direktör hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2
"Ersun Yanal çapkın bir adam değil, ama o tekneden ayrılması lazım" diyen Yaşar, bu yıl içinde evlenmeyi düşündüğünü söyledi.

3
Bir televizyon programına konuk olan ünlü şarkıcının açıklamalarından satır başları şöyle:

4
Ersun Yanal'la olan fotoğraflarım abartıldı. Kendisini çok severim; aramızda abi kardeş ilişkisi var. Biz de istemezdik böyle görüntüler ortaya çıksın.

5
Ama Ersun Hoca denizde yaşayan bir adam. Herkesi teknesinde ağırlamayı sever. Yaz boyunca da teknesindeydi ama eşini hiç yanında görmedim.

6
Ersun Yanal boşanmadı ama anladığım kadarıyla eşiyle mesafeli bir ilişkisi var. Teknedeki bayan ise sevgilisi değildi.

7
Ersun Yanal'ın eşinden ayrılma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Kendisi çapkın bir adam değil. Ama o tekneden sıyrılması lazım; çünkü tekneye kim giderse gitsin yanlış anlaşılıyor.

8
Malum görüntüler olmasa da Ersun Yanal'ın Fenerbahçe ile ilişkisi bitecekti diye düşünüyorum.

9
Bu sene evlenmeyi düşünüyorum. Geçmişte evlenme teklifi de aldım arkadaşlarım da oldu ama o dönem evliliği istemiyordum. Mükemmel çift olduğuna inanmıyorum ama bu sene evlenmek istiyorum.

10
İşte Ebru Yaşar ile Ersun Yanal'ın teknede olay olan o görüntüleri...

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Ebru Yaşar, Ersun Yanal Hakkında İlk Kez Konuştu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı