Ece Erken Dayak Yedi - Son Dakika

Ece Erken Dayak Yedi

10 yıl önce

1
Geçtiğimiz hafta tatil için Bodrum'a giden Ece Erken, Princess Otel'de 6 erkek arkadaşıyla sohbet ederken görüntülenmişti.
2
Bu fotoğrafların çekildiği günün gecesi, yani geçtiğimiz Pazar akşamı Ece Erken bu gruptaki erkeklerden üçüyle soluğu Türkbükü'ndeki Ship A Hoy adlı mekanda aldı.

3
Gece geç saatlere kadar erkek arkadaşlarıyla eğlenen Ece Erken, oteline gitmek için yola koyuldu.
4
Ship A Hoy'un hemen yanındaki taksi durağına doğru ilerleyen grup, bir anda tartışmaya başladı. Ne olduğu anlaşılmadan ünlü sunucu, erkek arkadaşlarının şiddetine maruz kaldı.

5
Ece Erken'in dayak yediğini gören taksi şoförleri ise bir anlık şaşkınlığın ardından hemen olaya müdahele etti.
6
Ünlü sunucunun başına gelen bu olaydan ötürü son derece üzgün olduğunu söyleyen taksi şoförleri, 'Ece Hanım'ı arkadaşlarından elinden zor aldık. Neyse ki biz oradaydık da kendisinin başına daha kötü bir olay gelmedi' dedi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2010 11:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor

Son Dakika Haberleri