Ece Erken Dayak Yedi - Son Dakika

Ece Erken Dayak Yedi

12.07.2010 11:52

1
Geçtiğimiz hafta tatil için Bodrum'a giden Ece Erken, Princess Otel'de 6 erkek arkadaşıyla sohbet ederken görüntülenmişti.
2
Bu fotoğrafların çekildiği günün gecesi, yani geçtiğimiz Pazar akşamı Ece Erken bu gruptaki erkeklerden üçüyle soluğu Türkbükü'ndeki Ship A Hoy adlı mekanda aldı.

3
Gece geç saatlere kadar erkek arkadaşlarıyla eğlenen Ece Erken, oteline gitmek için yola koyuldu.
4
Ship A Hoy'un hemen yanındaki taksi durağına doğru ilerleyen grup, bir anda tartışmaya başladı. Ne olduğu anlaşılmadan ünlü sunucu, erkek arkadaşlarının şiddetine maruz kaldı.

5
Ece Erken'in dayak yediğini gören taksi şoförleri ise bir anlık şaşkınlığın ardından hemen olaya müdahele etti.
6
Ünlü sunucunun başına gelen bu olaydan ötürü son derece üzgün olduğunu söyleyen taksi şoförleri, 'Ece Hanım'ı arkadaşlarından elinden zor aldık. Neyse ki biz oradaydık da kendisinin başına daha kötü bir olay gelmedi' dedi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Ece Erken Dayak Yedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor