Ece Erken, İlişkisiyle İlgili Konuşulanlara Sert Tepki Verdi - Son Dakika

Ece Erken, İlişkisiyle İlgili Konuşulanlara Sert Tepki Verdi

Ece Erken,ilişkisiyle ilgili çıkan haberlere tepki göstererek, sosyal medyada sert sözler içeren bir paylaşımda bulundu.

1
Şarkıcı Bengü'nün eski sevgilisi Akın Altan ile aşk yaşayan Ece Erken, sosyal medyada paylaştığı notta sert mesajlar gönderdi.
2
Şarkıcı Bengü'nün ayrıldığı 5 yıllık sevgilisi Akın Altan ile yaz aylarında aşk yaşamaya başlayan Ece Erken, yakın zamanda aldığı evlilik kararının sürekli haber olmasından dert yandı. İşte Ece Erken'in Instagram sayfasına düştüğü not:
3
"Hep susan taraf oldum ama son noktayı koyma vakti. Akın Bey ile tanıştığımda, sonradan haberim olan Işınsu öncesinde de Deniz isimli sevgilileri vardı. Bir şeylere karar verdiğimizde bile telefon trafiği yaşanmaktaydı."
4
"Artık kimse mağduru oynamasın. Mutluluklar dilemesin. Şarkı-türkü reklamlarını başka konular üzerine yapsın. Ortada ne yarım kalan bir aşk ne de arkadaşlık var. Kimse mağdur edebiyatı yaparak her şeye inanan bir bölüm halkımızı kandırmasın."
5
"Ben evlenirim, evlenmem konu o değil. Konu artık milletin yalandan malzemesi olmaktan sıkılmam. Sevgiyle kalalım. Yalansız olanından"
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 09.10.2013 08:14

Son Dakika Ece Erken, İlişkisiyle İlgili Konuşulanlara Sert Tepki Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Alec Baldwin'in eşi, ayna karşısında bebeğini emzirip dişini fırçaladı Hık demiş burnundan düşmüş! Necati Şaşmaz'ın oğlunu görenler gözlerine inanamadı 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok Ukraynalı kadın dağcılar, Türkiye'nin çatısı Ağrı Dağı'nda böyle poz verdiler Göğüsleri sayesinde aylık 90 bin lira kazanıyor! En büyük derdi araba sürememek