Son Dakika Haberleri: Ece Erken'in Kayınpederi Geri Adım Attı

Ece Erken'in Kayınpederi Geri Adım Attı

5 yıl önce

1
Ece Erken ile gizlice evlenen oğlu Serkan Uçar'a ateş püsküren baba Nurettin Uçar geri adım atarak, "Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz, hiçbir sorunumuz yok." dedi.
2
Ece Erken'in geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlendiği galerici Serkan Uçar, ailesinin sert tepkisiyle karşılaşmıştı.
3
Erken'den 11 yaş küçük olan Uçar'ın babası Nurettin Uçar, İzmir Konak'taki nikâhın ardından, "Bu evliliği kimse istemiyor. O kişiyi gelin kabul etmiyoruz." demişti.
4
Baba Uçar'ın oğlunu aile şirketlerindeki işinden kovduğu ve kredi kartlarını kapattırdığı da iddia edilmişti.
5
Sabah Gazetesi'nin ulaştığı baba Nurettin Uçar, oğluna duyduğu kızgınlığın geçtiğini söyleyerek, "Oğlum kötü bir şey yapmadı. Ece bizim gelinimiz. Baba olarak bana mutluluk dilemek düşer. Oğlum bize böyle bir sürpriz yapınca ben de sert bir tepki verdim, ama bizim Ece ile bir problemimiz yok." dedi.
6
Buzların erimesinin ardından Uçar ve Erken'in annelerinin kahvaltıda bir araya geldiği öğrenildi.
7
Nikâh sonrası Çeşme'de bir kutlama yapmaya hazırlanan çiftin, baba Uçar'ın isteğiyle İstanbul'da da düğün yapacağı öğrenildi.
8
İşte Ece Erken ile Serkan Uçar çiftinin fotoğrafları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Haber Yayın Tarihi : 26.06.2014 09:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak! 107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı