Ece Erken'in Yeni Aşkı kim? - Son Dakika

Ece Erken'in Yeni Aşkı kim?

08.04.2010 19:13

1
Boşanmasıyla gündeme gelen Ece Erken'in Hacı Sabancı ile aşkı sadece 1 hafta sürdü.

Tuncer Öztarhan'dan 5 ay önce boşanan Ece Erken'in Hacı Sabancı ile olan ilişkisi sadece 1 hafta sürdü. Anne Sabancı, bu aşka onay vermeyince Hacı Sabancı, güzel sunucuyla yollarını ayırdı

ecekat

2
Sunucu Ece Erken'in aşk hızına yetişilmiyor. Tuncer Öztarhan'la evliliği bittikten sonra Öner Akgün ile kısa süreli birliktelik yaşayan Erken, şimdi de Hacı Sabancı ile yollarını ayırdı.

3
Ece Erken, 3 yıl önce nikah masasına oturduğu Tuncer Öztarhan'ın ailesi tarafından da istenmeyen gelin ilan edilmişti. Öztarhan, ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Erken'le evlenmişti. Çiftin düğününe damadın babası katılmamıştı.

4
Hacı Sabancı geçtiğimiz günlerde Ece Erken'le birlikte olduğunu kabul etmişti. Sabancı, 'Ece'yle güzel bir beraberliğe başladık. Sonuçta kimse laf olsun diye bir ilişki yaşamaz. Aramızda bir elektriklenme oldu ve ikimiz de buna karşı koyamadık' demişti.
5
Sabancı'nın açıklamalarından sonra anne Arzu Sabancı oğluyla ciddi bir konuşma yaptı. Sabancı, oğluna bu birlikteliğini tasvip etmediğini açıkça söyledi. Hacı Sabancı bu konuşma sonrasında ilişkisini bitirmeye karar verdi. Böylece Ece ile Hacı'nın birlikteliği 1 hafta sonra son bulmuş oldu.

6
Ece Erken, yedi yıl flört edip, 1 Eylül 2007'de evlendiği işadamı Tuncer Öztarhan'dan bir kaç ay önce boşanmıştı
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ece Erken'in Yeni Aşkı kim? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti