Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrıldı - Son Dakika

Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrıldı

27.12.2020 14:47

Sunucu Ece Erken, avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrıldığını duyurdu. Erken, ayrılık haberini Instagram hesabından paylaştı.

1
Ece Erken'in evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla ilişki yaşadığı haberi gündeme bomba gibi düşmüş, Mahmutyazıcıoğlu eşinden haziran ayında boşanmıştı.
2
Erken ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun aşkı kısa sürdü.
3
Sosyal medya hesabından ayrılık haberini duyuran ünlü sunucu; 'benim de hayatımda kimse yoktur, sevgiler' mesajını paylaştı.

4
OTOMOBİLİN CAMINI KIRMIŞTI
OTOMOBİLİN CAMINI KIRMIŞTI
Ece Erken ve Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun sürpriz birlikteliği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, evinin önündeki arabalara zarar veren bir kadının görüntülerini sosyal medyada paylaşmış, incelenen görüntülerin ardından o kadının sunucu Ece Erken olduğu anlaşılmıştı.

5
Ece Erken ve Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz yaz tatilini birlikte geçirmiş ikilinin aşk dolu anları objektiflere böyle yansımıştı.
6
Öte yandan ayrılık haberini duyuran Ece Erken'in Instagram'daki çoğu paylaşımı silmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.
7
8
9

Son Dakika Ece Erken, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement