Son Dakika Haberleri: Ece Gürsel'in Foyası Ortaya Çıktı

Ece Gürsel'in Foyası Ortaya Çıktı

9 yıl önce

1
Aslı Baş, geçtiğimiz günlerde Muğla'nın Bodrum ilçesinde kaldığı otelin üçüncü katından düştü ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
2
Bu olay magazin dünyasında büyük üzüntü uyandırdı. Ece Gürsel 1996 yılından beri Aslı'ı tanıdığını ve neredeyse beraber büyüdüklerini açıkladı.
3
Hayat dolu ve espirili olarak anlattığı arkadaşının bu şekilde ölmesinden dolayı çok üzüldüğünü belirtti.
4
Bu konuşmalar canlı yayında gerçekleşirken yayına telefonla ünlü manken Şebnem Scheffer bağlandı.
5
Miss Model yarışmasında kensinin bulunduğu açıklayan Şebnem Scheffer Aslı Baş'la arkadaş olmadığını ancak Ece Gürsel'i o yarışmada görmediğini dile getirdi.
6
Ece Gürsel'e "Aslı'ya tacını kim verdi?" şeklinde bir soru yöneltip Ece Gürsel'in orada bulunmadığını ortaya çıkardı.
7
Çağla Şikel'in de orada olduğunu söyleyen Şebnem, "Ben oradaydım , Berrak Tüzünataç falan da oradaydı ama Ece Gürsel yoktu" dedi. Ece Gürsel ise Şebnem Scheffer'ın sorularını yanıtlayamadı ve kem küm etti.
8
9
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İslam Dünyasının Gönlünü Fetheden Başbakan: Müslüman Toplumun Üzerine Korku Salarak Ün Kazanmak İstiyor Bufalo, Yavrusunu Isıran Aslanı Perişan Etti! Gülümsemekten Çekinmeyin! Bu Besinlerle İnci Gibi Dişlere Kavuşmak Çok Kolay Otel Müşterilerine Kahve Servis Eden Konyalı Şerife'ydi, Yeşilçam'ın Leydisi Oldu Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Belli Oldu! Bakın Türkiye Kaçıncı Sırada