Ece Sükan Parmağında Yüzükle ABD'ye Uçtu - Son Dakika

Ece Sükan Parmağında Yüzükle ABD'ye Uçtu

6 yıl önce

1
Modacı eşi Ümit Benan'dan boşanacağı öne sürülen Ece Sükan, ilişkilerine ikinci bir şans verecek. Sükan, evliliğini gözden geçirmek için, dün öğle saatlerinde Amerika'ya uçtu.

2
Boşanma kararı aldıkları iddia edilen ünlü modacılar Ece Sükan ile Ümit Benan, ilişkilerine ikinci bir şans vermeyi planlıyor. Evliliğini gözden geçirmek isteyen Sükan, dün öğlen saatlerinde Amerika'ya gitti. Sükan'ın New York'a uçtuğu, Ümit Benan'ın ise iş için İtalya'da olduğu öğrenildi.

3
Çevresine henüz evliliğini bitirmediğini ve eşi Benan'ı çok sevdiğini söyleyen ünlü modelin parmağında alyansını taşımaya devam ettiği de öne sürüldü. Çiftin arasının işlerinin yoğunluğu nedeniyle açıldığı ve bu nedenle sık sık kavga ettiği de iddialar arasındaydı.

4
Sükan'ın günlerini Türkiye'de geçirirken, dünya çapında bir modacı olan Benan, defileleri nedeniyle çoğunlukla yurt dışında. İkilinin, geçtiğimiz günlerde bu sebeple şiddetli bir kavgaya tutuştuğu da iddialar arasında. İkili 7 ay önce Amerika'da evlenmişti.

5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2014 11:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!