Ece Sükan Parmağında Yüzükle ABD'ye Uçtu - Son Dakika

Ece Sükan Parmağında Yüzükle ABD'ye Uçtu

26.10.2014 11:28

1
Modacı eşi Ümit Benan'dan boşanacağı öne sürülen Ece Sükan, ilişkilerine ikinci bir şans verecek. Sükan, evliliğini gözden geçirmek için, dün öğle saatlerinde Amerika'ya uçtu.

2
Boşanma kararı aldıkları iddia edilen ünlü modacılar Ece Sükan ile Ümit Benan, ilişkilerine ikinci bir şans vermeyi planlıyor. Evliliğini gözden geçirmek isteyen Sükan, dün öğlen saatlerinde Amerika'ya gitti. Sükan'ın New York'a uçtuğu, Ümit Benan'ın ise iş için İtalya'da olduğu öğrenildi.

3
Çevresine henüz evliliğini bitirmediğini ve eşi Benan'ı çok sevdiğini söyleyen ünlü modelin parmağında alyansını taşımaya devam ettiği de öne sürüldü. Çiftin arasının işlerinin yoğunluğu nedeniyle açıldığı ve bu nedenle sık sık kavga ettiği de iddialar arasındaydı.

4
Sükan'ın günlerini Türkiye'de geçirirken, dünya çapında bir modacı olan Benan, defileleri nedeniyle çoğunlukla yurt dışında. İkilinin, geçtiğimiz günlerde bu sebeple şiddetli bir kavgaya tutuştuğu da iddialar arasında. İkili 7 ay önce Amerika'da evlenmişti.

5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Ece Sükan Parmağında Yüzükle ABD'ye Uçtu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor