EDHO'nun Meltem'inin burnu estetik harikası çıktı! - Son Dakika

EDHO'nun Meltem'inin burnu estetik harikası çıktı!

25.11.2019 09:53

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Meltem'i olarak tanıdığımız Cansu Melis Karakuş'un estetiksiz haline bakın...

1
2014 yılında Türkiye'nin Best Model'i seçilen Cansu Melis Karakuş, birinciliği kazandığında hiçbir estetik operasyon geçirmemişti.
2
Doğal güzelliği ile ipi göğüsleyen güzel model birincilik röportajında burnunu sevdiğini ve rahatsızlık duymadığını bile açıklamıştı.
3
2014 Best Model of Turkey 1. si Cansu Melis Karakuş, "Burnum benim uğurum estetik yapmayı düşünmüyorum" demişti.
4
Birinciliği kazanan Karakuş, yarışmanın hemen ardından soluğu ameliyat masasında aldı.
5
Güzel model burun estetği oldu, bu fotoğrafları ise mazide kaldı.
6
7
Estetikli olduğunu söylemekten çekinmiyor
Estetikli olduğunu söylemekten çekinmiyor
Bir röportaj esnasında, "Estetiğin var mı" diye kendisine yöneltilen soruya, "Evet. Burnumda estetik var. Ama bunu yarışmada birinci seçildikten sonra yaptırdım. Geri kalan her şeyim orijinal. İnsanlar kusurlu gördüğü yerlerini düzelttirip mutlu olacaklarsa neden olmasın?" diye yanıt verdi.
8
9
10
Tam da yeniye acıktığımız 2015'in son haftalarında, bir gün gerçekten ilk defa ciddiyetle "yeni burun nasıl olur acaba" sorgusunda olduğumu farkettim ve farkettiğim an kararımı verdim. Bence her zaman insanın en önemli sermayesi, kendine tam inanması, mutluluğu ve kendini sevmesiydi. İnancımın sarsılmasına izin veremezdim...
11
Belki de bir dönşümün daha zamanı gelmişti, neden olmasındı... Ve karşıma en dobra, en dinleyen, en hümanist, en güzel enerjili ve en arkadaş doktoru çıktı ve bana 'hayır daha iyi olmayabilir' dedi. Ve sabırla operasyonla ilgili sonu gelmeyen ön yargılarımla, yanlış bildiklerimle, korkularımla, sorularımla ilgilendi.
12
13
Küçük bir dokunuşla bambaşka bir güzelliğe kavuşan Cansu Melis Karakuş, sizce nasıl olmuş?
14
15
16
17
18
19
Planlar, maskeler yapıldı. Ama ben sonunda anladım ki önemli olan doktorumun iyi enerjisine, profesyonelliğine, anlayışına ve bakış açısına güvenmek; onunla bağ kurmak. Son gece arayıp 'nasıl gerekiyosa, nasıl biliyosan öle yap.' diye teslim oldum. Sonunda bu 3. hafta kontrol foroğrafımda görüldüğü ve onun belki bana değil ama kendine verdiği söz üzere; elinden gelenin en iyisini yapıp beni en mutlu edicek, en doğal, en 'sadece gerektiği kadar' müdahale edilmiş burun operasyonunu başarıyla gerçekleştirdi. Mutluyum ve biliyorm ki bu huzur için ne kadar teşekkür etsem az."

20
21
22
Cansu Melis Karakuş, geçirdiği estetik operasyonun ardından gelecek eleştirileri tahmin edercesine açıklama yapmaktan da geri kalmadı. Instagram hesabında doktoruyla fotoğraf paylaşan güzel, "Söze minnoş burnumun selamıyla başlamak istiyorum ve gelicek bütün sorular, merak edilenler için toptan bi cevap niteliğinde hikayemizi de şuracığa bırakıp size biraz içimi döküyorum. Bu yaşıma kadar, kendimi sevdiren, kendime inandıran, beni hep yerinde ve zamanında sorgulatan; yeniye ve değişime açık kılan değerlerime şükürler olsun ki; hayallerime, başarılarıma ve hatta kariyerime en büyük destek onlar oldular. Her dönüm noktam için tam "zamanında" hissettirdiler..."
23
24

YORUMLAR
500

Son Dakika EDHO'nun Meltem'inin burnu estetik harikası çıktı! - Son Dakika


Advertisement