Efes Kızları Nefes Kesti! - Son Dakika

Efes Kızları Nefes Kesti!

07.04.2013 07:23

1
EFES Kızları Akademisi, 6-7 Nisan tarihlerinde Alsancak'taki Dance Floor Dans Okulu'nda gerçekleştirildi.
2
Dünyaca ünlü Hollandalı dansçı ve koreograf Sharon Mangoendinomo'nun eğitmen olarak katıldığı workshop'larda, Efes Kızları'nın mevcut 13 dansçısı da kendisine eşlik etti.
3
Anadolu Efes maçlarının devre aralarında ve molalarda takımı desteklemek, maçlara renk katmak ve taraftarları coşturmak amacıyla kurulan 'Efes Kızları'nın Akademisi İzmir'den geçti.
4
Tüm amatör ve profesyonel kadın dansçılara açık olan Efes Kızları Akademi sayesinde katılımcılar workshop'larda kendilerini geliştirme imkanı bulurken, aynı zamanda dünyaca ünlü koreograf ve dansçılarla da tanışma fırsatını yakaladılar.
5
Efes Kızları Genel Koordinatörü Müjgan Nadanoğlu, Efes Kızları Akademi sonunda tüm katılımcılara sertifika verdi.
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Efes Kızları Nefes Kesti! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü
Advertisement