Son Dakika Haberleri: Efsane film Amelie'de oynayan küçük kız bakın şimdi nasıl görünüyor!

Efsane film Amelie'de oynayan küçük kız bakın şimdi nasıl görünüyor!

5 ay önce

Dünyayı hayalleriyle yöneten bir kadının pembe hikayesinin anlatıldığı efsane film Amelie'de başrolün küçüklüğünü canlandıran ufaklık, bakın şimdi nasıl görünüyor! Öznur Doğan/ Özel haber

1
2
2001 yılında gösterime giren ve 7'den 70'e birçok izleyicisinin gönlüne taht kuran efsane Fransız filmi Amelie, güzel ve özel bir kadının her daim hayat dolu ve sevgiyi yaşam felsefesi haline getiren masalsı hikayesini anlatıyor.
3
Hayallerini kendine rehber edinmiş ve hikayenin sonunda gerçek aşkı bularak seyirciyi gülümsetmiş olan Amelie'nin, filmde bir de küçüklüğünü canlandıran başka bir şirin oyuncu bulunuyor.
4
Bu şirin oyuncu Flora Guiet'den başkası değil.
5
6
Dizide anne ve babasını kaybetmiş olan Amelie, kendini başkalarının hayatlarını onarmaya ve sevgiyi aramaya adamış şirin mi şirin bir genç kız.
7
Filmde Amelie'nin küçüklüğü canlandıran ve hayali arkadaşlarıyla yaşayıp giden Guiet, şimdilerde kocaman bir genç kız oldu.
8
Sosyal medyayı epey aktif kullanan Guiet, arkadaşları ve erkek arkadaşıyla birlikte gezip gördüğü yerlere dair bol bol paylaşım yapıyor.
9
10
11
İşte 2000'lerin başında karşımıza çıkarak, tatlılığıyla kendine aşık eden çocuk yıldızın son hali...
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 09.07.2019 11:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi!