Efsane film Amelie'de oynayan küçük kız bakın şimdi nasıl görünüyor! - Son Dakika

Efsane film Amelie'de oynayan küçük kız bakın şimdi nasıl görünüyor!

09.07.2019 11:50

Dünyayı hayalleriyle yöneten bir kadının pembe hikayesinin anlatıldığı efsane film Amelie'de başrolün küçüklüğünü canlandıran ufaklık, bakın şimdi nasıl görünüyor! Öznur Doğan/ Özel haber

1
2
2001 yılında gösterime giren ve 7'den 70'e birçok izleyicisinin gönlüne taht kuran efsane Fransız filmi Amelie, güzel ve özel bir kadının her daim hayat dolu ve sevgiyi yaşam felsefesi haline getiren masalsı hikayesini anlatıyor.
3
Hayallerini kendine rehber edinmiş ve hikayenin sonunda gerçek aşkı bularak seyirciyi gülümsetmiş olan Amelie'nin, filmde bir de küçüklüğünü canlandıran başka bir şirin oyuncu bulunuyor.
4
Bu şirin oyuncu Flora Guiet'den başkası değil.
5
6
Dizide anne ve babasını kaybetmiş olan Amelie, kendini başkalarının hayatlarını onarmaya ve sevgiyi aramaya adamış şirin mi şirin bir genç kız.
7
Filmde Amelie'nin küçüklüğü canlandıran ve hayali arkadaşlarıyla yaşayıp giden Guiet, şimdilerde kocaman bir genç kız oldu.
8
Sosyal medyayı epey aktif kullanan Guiet, arkadaşları ve erkek arkadaşıyla birlikte gezip gördüğü yerlere dair bol bol paylaşım yapıyor.
9
10
11
İşte 2000'lerin başında karşımıza çıkarak, tatlılığıyla kendine aşık eden çocuk yıldızın son hali...
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Efsane film Amelie'de oynayan küçük kız bakın şimdi nasıl görünüyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı