Efsane Futbolcuların Efsane Arabaları - Son Dakika

Efsane Futbolcuların Efsane Arabaları

13.11.2014 18:48

1
Şimdilerin nostaljisi olan arabalar bir zamanlar futbolcuların gözdesiydi. İşte onlardan bazıları...

2
İngiltere'nin yakışıklı efsanelerinden biri olan George Best, 1967 yılında aracının içinde böyle görüntüleniyor.

3
Araba arkası yazılarının belki de mimarı Paul Gascoigne'dir. Efsane İngiliz futbolcu, 1988 yılında aracının üzerine 'Gazza' yazdırıp böyle poz veriyor.

4
1970 Dünya Kupası çeyrek finalinde İngiltere, her ne kadar Batı Almanya'ya kaybedip kupayı kaybetse de, İngiliz futbolcular bu arabayla ödüllendirildi.

5
O şimdilerin uluslararası spor medyasının en iyi futbol yorumcusu olarak biliniyor.İskoç eski futbolcu Andy Gray'den bahsediyoruz. Gray, 1980 yılında evinin önünde Panther olarak nitelendirilen aracıyla böyle poz veriyor.

6
Yıl 1970. O yıl Dünya Kupası'nın sahibi olan Brezilya'nın yıldızı Pele, arabasının önünde böyle poz veriyor.

7
Bir dönem Galatasaray'da da teknik direktör olarak görev yapan eski İskoç oyuncu Graeme Souness, 1987 yılında Rangers'ta olduğu yıl, yardımcısı Walter Smith araçlarının önünde böyle poz veriyor.

8
1970 yılında hem West Ham'da hem de İngiltere Milli Takımı'da arkadaş olan Geoff Hurst ile Bobby Moore benzer araçlarla dikkat çekiyor.

9
1961 yılında Crystal Palace takımının efsane forveti Johnny Byrne, gazetecileri aracının içinden böyle selamlıyor.

10
Film afişi gibi... Kare 1972 yılından. O dönem Manchester City takımında fırtına gibi esen Francis Lee diğer adıyla 'Franny'nin pozu aktörleri aratmıyor.

11
Ve bir efsane daha...Futbol kariyeri pek parlak geçmese de başarıyı teknik direktörlükte yakalayan Sven-Göran Eriksson, 1984 yılında bu pozu veriyor.

Son Dakika Efsane Futbolcuların Efsane Arabaları - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement