Efsane Kadınlardan Baştan Çıkarma Tüyoları - Son Dakika

Efsane Kadınlardan Baştan Çıkarma Tüyoları

14.11.2011 09:20

1
Dilediğiniz erkeği baştan çıkarmak için aldatıcılığınızı nasıl kullanacağınıza dair tüyolar...
2
İçinizdeki Marilyn Monroe'yu Ortaya Çıkarın: Marilyn Monroe, ilk gençlik yıllarından itibaren, erkeklerin üzerindeki gücünü keşfetmeye başlamıştı. "Onların beni öpmek, bana sarılmak istemesinin suçu bendeymiş. Bazıları, onlara tutku dolu gözlerle baktığımı söyledi."
3
"Bazıları ise sesimin kendilerini baştan çıkardığını söyledi. Bir kısmı ise onları yere yatıran titreşimler yaydığımı iddia etti" sözleri günlüğüne yazdığı erkeklerle ilgili itiraflardan sadece biriydi.
4
Marilyn Monroe, sanki benliğinin bir bölümü cinsellik çığlıkları atarken, geri kalanı bunun farkında değilmiş gibi saf ve utangaçtı.
5
Bu çelişki erkeklerin başını döndürüyordu. Bir kadının hem korunmaya muhtaç hem de cinsel açıdan heyecan verici görünmesi erkeklerin en büyük fantezisidir.
6
Sesinizi Marilyn Monroe gibi kullanın: Marilyn Monroe, ses tonunu, küçük bir kız ile vamp bir kadın seslerinin karışımına kadar alçaltıyordu.
7
Hareketlerinizi şehvet yönlendirsin:

Marilyn Monroe, her oynadığı sahnede, seksi düşünüyormuş, şehvetin pençesine kapılmış gibi cinsel titreşimler yayıyordu. Sevilmek ve arzulanmak isteği, davranışlarınıza ayrı bir çekicilik katar, ama bu etkiyi yaratırken masumiyeti de ön planda tutun.

8
Onları Kleopatra Gibi Dize Getirin: Romalı yazar Dio Cassius, "Kleopatra, kişiliği ve konuşmasıyla en soğuk ve en kararlı düşmanını bile baştan çıkarabilirdi. Sezar da onu gördüğü ve sesini duyduğu anda büyülenmişti" diyor.
9
Ondan üstün olduğunuzu düşündürün:

Kleopatra, Sezar'la sohbetlerinde soyundan geldiğini iddia ettiği Büyük İskender'den söz ederdi. Bu da Sezar'ın kendini daha aşağıda hissetmesine ve erkekliğini kanıtlama konusunda hırslanmasına neden olurdu.

10
Yaşamının sıkıcı olduğunu ona gösterin:

Kleopatra, Marcus Antonius'u tavlamak için de, onu Mısır'da ziyafetlerle karşıladı; türlü eğlenceler sundu ve Mısır yaşamının Roma yaşamından en azından eğlence konusunda daha üstün olduğunu ona sergiledi.

11
Siz de ona yaşamının sıkıcı ve ilginç olmadığını düşündürün.
12
Güvendiğiniz fiziksel özelliklerinizi kullanın:

Her kadın fiziksel özelliklerini ön plana çıkaracak kadar kadınsı ve özgüvenli değildir. Giysileriniz cinsellik çığlıkları atmasın, ama vücudunuzun güvendiğiniz ve karşınızdakinin hayal gücünü harekete geçirecek bir bölümünü sergileyin.

13
Afrodit gibi gözlerinizle konuşun:

İşin anahtarı, bakışların kısa ve delici olması ve ardından başka yöne çevrilmesidir. Gözleriniz arzunuzu anlatırken, yüz ifadeniz sakin olmalı. Gülümsemek yarattığınız etkiyi yok eder. Kadınlar da, hayatın her alanında erkek gibi yaşıyorlar.

14
Josephine Gibi Bir Napoleon Fethedebilirsiniz: Napoleon, karısı Josephine'i o kadar çok seviyordu ki, İtalya'da savaştayken, ona pek de sık mektup yazmayan Josephine'in yanına dönebilmek için savaşı erken bitirmeyi bile göze almıştı. Napoleon adeta Josephine için yaşıyordu.
15
Kolay teslim olmayın:

Josephine, önce bakışları ve davranışlarıyla Napoleon'u kendine çekti; istediği etkiyi yaratınca da, kendini geri çekerek Napoleon'un peşinden gelmesini sağladı. Siz de kontrolü ona vermeyin, ilgisini yitireceğinden korkarak ipleri ona kaptırmayın.

16
Kıskançlık yaratın:

Josephine'in bir aşığı olduğu dedikoduları Napoleon'u Josephine konusunda daha da hırslandırıyordu. Siz de üçüncü kişilere ilgi gösterin, kurbanınıza belki de onunla sandığı kadar ilgilenmediğiniz sinyalini gönderin.

17
Aklınızdan neler geçtiğini belli etmeyin:

Josephine, Napoleon'a gözünü çok önceden dikmişti. Ama neyin peşinde olduğunu hiç hissettirmedi. Siz de dolaylı yaklaşın, tehdit edici görünmeyin, bırakın siz ağlarınızı ustalıkla örerken, o sizi tavladığını sansın.

YORUMLAR
500

Son Dakika Efsane Kadınlardan Baştan Çıkarma Tüyoları - Son Dakika


Advertisement