Eğildiği sırada kalçası görünen ünlü oyuncu Matthew Perry, sosyal medyayı birbirine kattı - Son Dakika

Eğildiği sırada kalçası görünen ünlü oyuncu Matthew Perry, sosyal medyayı birbirine kattı

Dünya genelinde geniş hayran kitlesine sahip olan Friends dizisinin efsane karakteri Chandler'a hayat veren Matthew Perry, aracından inince anahtarını düşürdü ve eğilip onu yerden aldı. Ünlü oyucu eğildiği sırada kalçası görününce sosyal medyada alay konusu oldu.

1
Friends dizisindeki Chandler Bing karakteriyle tanınan ve performansıyla Emmy Ödülü'ne aday gösterilen ünlü oyuncu Matthew Perry, çok ilginç bir olayla gündeme geldi.
2
Pandemi döneminde aldığı kilolarla son günlerde herkesi şaşırtan ünlü oyuncu Matthew Perry, Malibu'daki evine dönerken görüntülendi.
3
Perry, Starbucks'tan kahve alıp aracına giderken, yere düşen bir şeyi almak için eğilince ortaya komik görüntüler çıktı.
4
Matthew Langford Perry,1969 doğumlu Amerikalı oyuncu. Perry, Friendsdizisinde üstlendiği "Chandler Bing" rolüyle tanınmaktadır. Bu rolüyleEmmy Ödülleri'ne aday olmuştur. Şu anda Amerika'da yayınlanan yeni dizi "Studio 60 on the Sunset Strip"te oynamaktadır.

5
Matthew Perry kimdir?
Matthew Perry kimdir?
Matthew Perry, 19 Ağustos 1969'da Williamstown, Massachusetts'te dünyaya geldi. Babası aktörJohn Bennett Perry ve annesi Kanada Başbakanı Pierre Trudeau'nun eski basın sekreteri olan Suzanne Perry Morrison'dı. Perry henüz bir yaşında basmadan annesi ve babası boşandı, Ottowa'da annesi tarafından büyütüldü.
6
Annesi, haber sunucusu Keith Morrison'la evlendi. Bu evlilikten Matthew Perry'nin Caitlin, Emily, Willy ve Madeleine adında 4 üvey kardeşi oldu. Perry,Ontario'da büyüdü ve bu sırada tenise merak sardı. Profesyonel olarak tenis oynamaya başladı. Kanada'da yapılan bir yarışmada ülke çapında 17. oldu.
7
Friends dizisinin yanında Perry, Hollywood yapımlarında da rol aldı; "Fools Rush In" (1997), "Almost Heroes" (1998), "Three To Tango" (1999), "The Whole Nine Yards" (2000), babasıyla birlikte oynadığı "Serving Sara" (2002), "The Whole Ten Yards" (2004) ve bir televizyon filmi olan "The Ron Clark Story" (2006).
8
1998'de Lost In Space adlı filmden teklif aldı ancak daha sonra bu rolü Friends'deki rol arkadaşı Matt LeBlanc üstlendi.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi Amanoslar'ın sonsuz ateşi! Yüzyıllardır yanan kayalar turizme kazandırılacak 'Canlı yayında bilerek göğüslerimi açtım' diyen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden cesur paylaşım Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi 'Hazar Gölü' tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık