Son Dakika Haberleri: Egzotik Barbie Olmak İçin Bir Servet Harcadı

Egzotik Barbie Olmak İçin Bir Servet Harcadı

3 yıl önce

28 yaşındaki eski hostes estetik ve bronzlaşma merakıyla bambaşka birine dönüştü. Egzotik bir Barbie'ye dönüşmek isteyen genç kadının durmaya da niyeti yok.

1
Daily Mail'in haberine göre eski hostes Martina Big kendisini "egzotik bir Barbie"ye çevirmek için 50 bin pound (230 bin 800 lira) harcadı.

2
Göğüslerini ekstrem bir şekilde büyüten 28 yaşındaki Alman kadın, enjeksiyonla bronzlaşıyor.

3
Hatta Martina'nın kendine ait 50 tüplü güçlü bir solaryumu var.

4
Avrupa'nın en büyük göğüslerine sahip olduğunu iddia eden Martina'nın özel implantları saline enjekte edilerek büyütülebiliyor.

5
Bronzlaşma bağımlısı kadın, bir zamanlar Pamela Anderson ve Katie Price'a özendiğini ancak artık yeterince kıvrımlı olduklarını düşünmediğini söylüyor.

6
Martina, ekstrem görünüşüne rağmen daha fazla bronzlaşmak ve limitlerini zorlamak istiyor.

7
Egzotik Barbie'nin 2012 yılından beri birlikte olduğu sevgilisi Michael da onu destekliyor ve hatta onunla birlikte bronzlaşma enjeksiyonu yaptırıyor.

8
Genç kadının eski halini görenler gözlerine inanamıyor.


9Haber Yayın Tarihi: 17.04.2017 11:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu