Ekipler, yaptıkları çalışma sonrası ortaya çıkan görüntüye inanamadı! Tam 8 metre - Son Dakika

Ekipler, yaptıkları çalışma sonrası ortaya çıkan görüntüye inanamadı! Tam 8 metre

02.04.2021 10:50

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 8 metreyi aşan karda yapılan çalışma sonucu açılan yollar tünelleri andırıyor. Yüksekova ilçesinde nisan ayına rağmen Mergezer Yaylası'nda kardan oluşan tüneller şaşırtırken, karla mücadele çalışması ise yoğun bir şekilde devam ediyor.

1
Hakkari İl Özel İdaresine bağlı Yüksekova şantiyesi ekipleri, ilçe merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Doski bölgesindeki Mergezer Yaylası'nın yolunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
2
Kardan oluşan tüneller ve 8 metreyi bulan kar kalınlığına karşı zaman zaman zor anlar yaşayan ekipler, kepçe ile açamadıkları yolda ekskavatör da kullanıyor.
3
Kepçenin boyunu aşan karda ilerlemekte güçlük çeken ekipler, çığ tehlikesine rağmen çalışmalarına gece gündüz devam ediyor.
4
Özellikle yüksek kesimlerde yaşayan vatandaşın mağdur olmaması için yoğun bir çalışma yürüten ekiplerin açtığı yollar ise tünelleri andırdı.
5
Günlerdir süren çalışmanın daha devam edeceğini ifade eden karla mücadele ekipleri, nisan ayında Yüksekova'nın birçok bölgesinde karla mücadele çalışmasının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
6
Tünelleri andıran yolları görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, bir yandan da o anı kaçırmamak için doyasıya hatıra fotoğrafı çektiriyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Ekipler, yaptıkları çalışma sonrası ortaya çıkan görüntüye inanamadı! Tam 8 metre - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • çiğdem: Keşke bu karların hepsını toplayıp o güzelimKONYA.nın karapınar ilçesinde olan meke gölüne getirebılseler de gol yenıden tabıyat guzellıgıne kavuşabilse Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
  • Karcı: Tipinin etrafta topladığı kar birikintisi bu her taraf öyle değil tabi. Belli bir alandan ibaret yoksa 8 metre kar yağmamış. Cevap Yaz 9 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı