Ekmeğin İçinden Fare Çıktı! - Son Dakika

Ekmeğin İçinden Fare Çıktı!

29.09.2010 11:04

1
İngiltere'nin Oxfordshire kentine bağlı Kidlington kasabasında, çocuklarına tost yapmak üzere ekmek alan baba dilimlere yapışmış fare ölüsünü görünce şok oldu.

Daily Mail'in haberine göre, Stephen Forse adlı 41 yaşındaki baba, çocuklarına tost yapmak üzere Tesco adlı markete internet üzerinden ekmek siparişi verdi.

2
Ekmeğin bir bölümüyle tost yaparak çocuklarını doyuran Forse, daha sonra dilimlerin üzerinde kahverengi bir karaltı gördü.

Karaltıya yakından bakan Forse, küçük bir fare ölüsüyle karşı karşıya kalınca şok oldu.

3
Ekmeği inceleyen sağlık uzmanları, farenin kuyruğunun kopmuş olduğunu ve paket içinde bulunamadığını söyleyince Stephen Forse'nin yaşadığı dehşet daha da arttı. Forse, kuyruğu çocuklarının ya da kendisinin yemiş olma ihtimalinden korktuğunu söyledi.

Fareli ekmeği üreten Premier Foods adlı şirket, gıda yönetmeliğine aykırı davrandığı gerekçesiyle toplam 16.600 Sterlin (yaklaşık 38 bin lira) para cezasına çarptırıldı.

Son Dakika Ekmeğin İçinden Fare Çıktı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı