Son Dakika Haberleri: Ekmek Teknesi'nin 'Lan Jale'si, bakın şimdi nasıl görünüyor!

Ekmek Teknesi'nin 'Lan Jale'si, bakın şimdi nasıl görünüyor!

2 ay önce

Bir döneme damga vuran fenomen dizi Ekmek Teknesi'nde, Jale karakterine hayat veren Esin Civangil, bakın şimdi nasıl görünüyor!

1
Duru güzelliği, iyi niyetli halleriyle her zaman seyircinin dikkatini çekti.
2
İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan fenomen dizi Ekmek Teknesi'yle tanıdık onu...
3
En çok da erkek arkadaşı Korkut ile olan kavgalarına güldük, Korkut'tan ayrılıp başkasıyla evlendiğinde kederlendik. Hele ki Korkut'un ''Lan Jale'' hitabı, adeta oyuncunun gerçek adıymış gibi kazındı akıllara...
4
Ekmek Teknesi'nden sonra, 2004 yılında Mavi Rüya isimli dizide Yasemin karakterini canlandırdı. 2007'de ise Arka Sıradakiler isimli dizide Buket karakterine hayat verdi.
5
Instagram'da oldukça aktif olan Civangil, Ekmek Teknesi'yle tanınmış olsa da, sonralarda da birçok projede yer aldı. Ekranlardan uzak bir hayat ona göre değildi.
6
Şimdilerde 37 yaşında olan oyuncu, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi.
7
8
9
2009'da, Kadri'nin Götürdüğü Yere Git isimli filmle ilk sinema deneyimini yaşadı.
10
2014'te ise Güzel Köylü isimli dizide Kamuran karakterini canlandırdı.
11
12
13
Peki, Ekmek Teknesi'nde güzeller güzeli Jale karakterine hayat veren ünlü oyuncu Esin Civangil, şu an nasıl görünüyor dersiniz...
14Haber Yayın Tarihi: 11.10.2019 03:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Erdoğan, her yemek öncesi mutlaka bunu tüketiyor! İşte liderlerin en sevdiği yemekler Mucize Doktor'un Selvi Hemşire'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Güvercinler arasında gizlenen kediyi 18 saniyede bulabilecek misiniz? Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı!