Ekmek Teknesi'nin sarışın bombasıydı! Yıllar içinde değişen yalnızca saçları olmuş - Son Dakika

Ekmek Teknesi'nin sarışın bombasıydı! Yıllar içinde değişen yalnızca saçları olmuş

11.06.2021 14:58

2002 yılında başlayıp kısa sürede efsane yapımlar arasında yer alan Ekmek Teknesi, 106'ncı bölümle ekran serüvenini tamamlamıştı. Efsane dizi gerise ise unutulmaz karakterler bıraktı. Onlardan bir tanesi de 'Lan Jale' olarak bilinen Esin Civangil'di. Güzel oyuncu son görünümüyle gündeme geldi.

1
İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan fenomen dizi Ekmek Teknesi'yle tanıdık onu.
2
Duru güzelliği, iyi niyetli halleriyle her zaman seyircinin dikkatini çekti. En çok da erkek arkadaşı Korkut ile olan kavgalarına güldük, Korkut'tan ayrılıp başkasıyla evlendiğinde kederlendik. Hele ki Korkut'un ''Lan Jale'' hitabı, adeta oyuncunun gerçek adıymış gibi kazındı akıllara.
3
Ekmek Teknesi'nden sonra, 2004 yılında Mavi Rüya isimli dizide Yasemin karakterini canlandırdı. 2007'de ise Arka Sıradakiler isimli dizide Buket karakterine hayat verdi.

4
Civangil, Ekmek Teknesi'yle tanınmış olsa da, sonralarda da birçok projede yer aldı. Ekranlardan uzak bir hayat ona göre değildi.
5
Şimdilerde 38 yaşında olan oyuncu, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Ara ara saç rengini değiştirse de yıllar güzelliğinden bir şey çalamamış.
6
Yıllar geçti, Esin değişmedi...
Yıllar geçti, Esin değişmedi...
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ekmek Teknesi'nin sarışın bombasıydı! Yıllar içinde değişen yalnızca saçları olmuş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement