Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti - Son Dakika

Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti

26.11.2020 14:24

Bir döneme damga vuran Ekmek Teknesi dizisinde "Bedava yaptık koş koş koş" cümlesiyle akıllara kazınan Arzu Oş, uzun bir sürenin ardından önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Oş, 3.5 yaşındaki bir erkek çocuğuna koruyucu ailelik yaptığını açıkladı.

1
2002-2005 yılları arasında ekrana gelen Ekmek Teknesi dizisinde canlandırdığı 'Sonnur' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Arzu Oş, yılar sonra City's Nişantaşı'nda alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Arzu Oş, flaş bir itirafta bulundu.
2
39 yaşındaki oyuncu, 3.5 yaşındaki bir erkek çocuğuna koruyucu ailelik yaptığını açıkladı.

3
"Koruyucu aile" olduğunu için çok mutlu olduğunu söyleyen Arzu Oş, "3,5 yaşındaki erkek evladım için alışverişe çıktım. Bu durumu oyuncu Sumru Yavrucuk'tan görmüştüm."

4
"Çok etkilenmiştim. Örnek olması içinde dile getirmek istedim. Çok mutluyum. Ona oyuncaklar almak için alışverişe geldim" açıklamasında bulundu.

5
8 yıldır ekranlardan uzak kalan Arzu Oş, son olarak "Koyu Kırmızı" adlı dizide rol almıştı.
6
Ünlü oyuncu, 'Ekmek Teknesi'nde canlandırdığı "Sonnur" karakteriyle oyunculuk kariyerinde zirveyi görmüştü.
7
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü'nde eğitim gördü. Daha sonra Hadi Çaman Tiyatrosu'nda tiyatroya başladı. 1999 yılında kamera karşısına geçerek, çeşitli tv dizileri ve bir sinema filminde rol aldı.
8
9
10

Son Dakika Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş
22:12