Son Dakika Haberleri: Ekmek Teknesi'nin Sonnur'una Bir de Şimdi Bakın!

Ekmek Teknesi'nin Sonnur'una Bir de Şimdi Bakın!

1 ay önce

Ekmek Teknesi dizisinde hayat verdiği Sonnur karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran Arzu Oş, uzun bir sürenin ardından önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bilgi Üniversitesi'nde eğitimine devam ettiğini belirten Oş, kendini tiyatroya verdiğini dile getirdi.

1
Nişantaşı'nda bir AVM'de meslektaşı Sergen Önal ile bir koltuğa oturan Arzu Oş, selfie çekerken gülme krizine girdi. Muhabirler tarafından görüntülendiğini fark eden Oş, "Aman Allah'ım öyle çektiniz mi? Farklı bir selfie yapalım dedik, yakalandık" diye konuştu.
2
Muhabirler tarafından kahkaha attığı görüntüsünün çekildiğini fark eden Oş, "Aman Allah'ım öyle çektiniz mi? Farklı bir selfie yapalım dedik, yakalandık" şeklinde konuştu.
3
ÜNİVERSİTE OKUYOR!
ÜNİVERSİTE OKUYOR!
Ekmek Teknesi dizisinden sonra ekranlara ara veren Arzu Oş, şu anda Bilgi Üniversitesi'nde digital marketing üzerine yüksek lisans yapıyor. Oş "Dizi teklifleri de geliyor ama şimdilik kendimi tiyatroya verdim. Dasdas'da Mert Fırat ile tiyatro projesine ortak oldum. " şeklinde konuştu.
4
Ekmek Teknesi'nde Sonnur karakterini canlandıran güzel 37 yaşındadır. Oş, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitim gördü.
5
ARZU OŞ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?
ARZU OŞ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?
Koyu Kırmızım (2012), Sevgili Dünürüm (2007), Kızlar Yurdu (1992), Emret Komutanım (2005), Ekmek Teknesi (2002), Aşkın Dağlarda Gezer (1999)
6
7
8
9
10

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Zayıf Kalmak İçin Sadece Günde 20 Fasulye Yiyordu! Siz Bir de Şimdi Görün 70 Milyon Liralık Büyük İkramiye ile Neler Alınabilir? Bir Damlası, Hem Cinsel İsteği Hem de Performansı Artırıyor! Evimizin Bob Amcası, Bob Ross'un Gerçek Mesleği Şaşırtıyor! Elektrik Faturanızı Düşürecek 10 Süper İpucu