Ekranların melez güzeli, yatak odasından paylaştığı yarı çıplak pozuyla nefes kesiyor - Son Dakika

Ekranların melez güzeli, yatak odasından paylaştığı yarı çıplak pozuyla nefes kesiyor

23.03.2021 15:38

Görünümüyle adeta yıllara meydan okuyan 54 yaşındaki oyuncu Halle Berry, sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı. Ünlü oyuncu yatak odasında yarı çıplak paylaştığı fotoğrafıyla nefes kesiyor.

1
Bir dönem Hollywood'un en çekici kadınları arasında gösterilen namıdiğer 'Kedi Kadın' Halle Berry, ilerleyen yaşına rağmen görünüşüyle genç kızlara taş çıkartıyor.

2
Formunu korumak için gösterdiği çabayı sık sık Instagram hesabı üzerinden gözler önüne seren iki çocuk annesi ünlü yıldız Halle Berry, yeni bir paylaşımda bulundu.
3
Yatak odasında yatağın kenarına sadece iç çamaşırı, deri çizme ve şapkasıyla poz veren Halle Berry'nin gönderisine beğeni yağdı.
4
Instagram hesabında 6.8 milyon takipçisi olan Halle Berry, son dönemde oyunculuğundan çok sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla gündemden düşmüyor.

5
Ünlü oyuncu sevgilisi Amerikalı şarkıcı Vun Hunt'la Sevgililer Günü'nde üstsüz video paylaşmıştı.
6
1966 doğumlu olan Amerikalı oyuncu Halle Berry'nin kariyerindeki dönüm noktası 2002 yılında vizyona giren 'Monster's Ball' (Kesişen Yollar) filmi olmuştu. Kariyeri kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Berry, 1993-1997 yılları arasında David Justice ilk evliliğini yapmıştı.
7
8
9

Son Dakika Ekranların melez güzeli, yatak odasından paylaştığı yarı çıplak pozuyla nefes kesiyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu