Son Dakika Haberleri: Elini sosis makinasını kaptıran genç, ölümüne ezildi

Elini sosis makinasını kaptıran genç, ölümüne ezildi

23 gün önce

Filipinler'de sosis fabrikasında çalışan 18 yaşındaki Joemar Jungco, sabah gelen işçiler tarafından bacaklarına kadar makinaya yapışmış halde bulundu.

1
18 yaşındaki Joemar Jungco, sosis fabrikasında işe başlayalı sadece 2 hafta olmuştu. Korkunç olay, 22 Haziran saat 7.30 civarında Iloilo kentinde bir fabrikada meydana geldi.
2
Jungco'nun cesedi sabah saat 8 civarında keşfedildi, ambulans ve yetkililer yaklaşık bir saat sonra geldi. Filipin polisi, Jungco'nun sadece iki haftadır iş başında olduğunu ve onu öldüren makineye atanmadığını söyledi.
3
Onbaşı Jennifer Espora, "İş arkadaşlarına ve şirketin sahibine sorduk ve olay gerçekleştiğinde çalışma alanında yalnız olduğunu iddia ettiler. Jungco'nun, meslektaşı olan Carl David Carlos, yerel gazetecilere şunları söyledi: "Elini, açıkken makinenin içindeki bıçakların yanına koyması mümkün. Burada dururken anahtara erişemezsiniz.
4
"Motor iki beygir gücünde, vücudunun yarısı içeri girdiğinde makine yarıda durdu. Makineyi tamamen kapattıktan sonra onu çıkardık. Joemar'ın istasyonu diğer odada."
5
Fabrikayı işleten dondurulmuş gıda şirketinin sahibi Joselor Jaleco, yerel basında Jungco'yu ellerini makinelere koyma konusunda uyardığını söyledi.
6
Jungco'nun cesedi, Filipinler Iloilo'daki fabrikadan çıkarıldı.


Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 10:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bu pizzayı bitiren çeyrek altını götürüyor! 71 yıl 1 yastıkta kocayıp 12 saat arayla öldüler! La Casa de Papel'de şok gelişme! Berlin yaşıyor mu? 40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici 24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi