Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı - Son Dakika

Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı

Avlanma teknikleri gün geçtikçe gelişirken, bazı toplumlarda hala ilkel yöntemler kullanılıyor. Bunlardan biri de balık tutma yöntemleri. Balıkları kimi zaman elleriyle kimi zaman akıllara durgunluk veren yöntemlerle avlayan genç kadın ise balığın içinden küçük balık çıkınca şoke oldu.

1
Sadece ilkel malzemeler kullanarak avlanan ve yaşamını sürdüren insanlar görenleri hayrete düşürüyor. Öyle balık tutma yöntemleri var ki şaşıp kalmamak elde değil. İşte birbirinden ilginç balık avlama yöntemleri.

2
Babum yapraklarıyla eteğini beline bağlayıp içine taş dolduran kadının balık avlama tekniği oldukça yaratıcı.
3
Bu yöntemle bir kaç dakika içerisinde balığı istediği gibi avlayan genç kadın, yemek için balığı temizlemeye başladı. Ancak o sırada balığın içinden küçük bir balık daha çıktı. Olaya şaşıran avcı kadın avını daha sonra doğal yöntemlerle pişirip afiyetle yedi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Bir diğer ilginç teknikte ise genç kadın sulama kanalının bir ucuna ince boru koyup ucuna da ağ bağladı. Sonrası malum. Boruya giren balıklar bir bir ağa geldi.
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Mauritius halkı okyanusa sızan petrolü temizlemek için saçlarını bağışlıyor YouTuber Mark Rober'ın çılgın deneyi yürekleri ağızlara getirdi! Okyanusa kan döküp köpekbalıklarının arasına daldı Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı 55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün Dünyanın en tehlikeli örümceği! Tek ısırığı acı çekerek öldürüyor, bir yan etkisi daha var ki akıllara zarar