Elon Musk, oyuncu Amber Heard ve ünlü model Cara Delevingne ile üçlü ilişki iddialarını reddetti - Son Dakika

Elon Musk, oyuncu Amber Heard ve ünlü model Cara Delevingne ile üçlü ilişki iddialarını reddetti

21.06.2020 10:49

Elon Musk, Depp'in iddialarını reddederek Amerikalı aktörün eski karısı Heard ile herhangi bir aşk üçgeni içinde bulunmadığını söyledi.

1
FR24 News'ün haberine göre, Tesla ve SpaceX'in CEO'su milyarder Musk, Depp ve Heard'ü barışmaya teşvik etti ve ABD ve Britanya'da süren hukuki savaşlarını sona erdirmelerini söyledi.
2
Musk ayrıca, Britanyalı model Cara Delevingne ve Amerikalı aktris Heard ile üçlü ilişki yaşadıkları iddialarını reddetti.
3
Page Six'e konuşan Musk, "Cara ve ben arkadaşız, fakat hiç samimi bir ilişki içinde olmadık. Bunu o da doğrulayacaktır. Ayrıca Amber ile birlikte boşanma davası açıldıktan bir ay sonra çıkmaya başladığımızı tekrar söylemek istiyorum. Evlilikleri sırasında Amber'in çevresinde bile bulunduğumu sanmıyorum" dedi.

4
Amber Heard, daha önce Johnny Depp'in kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açtıktan sonra uzun süre gündemde yer almıştı.

5
Öte yandan kendisine yöneltilen suçlamaları reddeden ve eski eşinin kendisine karşı karalama kampanyası başlattığını söyleyen Depp, Mart'ta 50 milyon dolarlık dava açmıştı.

6
Bu davayla ilişkili olarak Depp, evliliklerinin sürdüğü sırada Elon Musk, Britanyalı model Cara Delevingne ve Amber Heard arasında üçlü bir ilişki yaşandığını iddia etti.

7
Dava dosyasında yer alan kamera görüntülerine göre, üçlü Depp'in Los Angeles'taki evinde bir araya geldi.

8
Daily Mail'in haberinde yer alan görüntülerde Musk ve Heard'ün asansörde kaçamak yaptığı görülüyor. Yaklaşık 4 yıl önce çekildiği tahmin edilen görüntülerle ilgili olarak bina sakinlerinden biri, "Onları asansörde aşağı yukarı inip çıkarken gördüm. Sürekli düğmelere basıyorlardı. Sonunda merdivenleri kullandılar" diye belirtti.
9
10
11
12

Son Dakika Elon Musk, oyuncu Amber Heard ve ünlü model Cara Delevingne ile üçlü ilişki iddialarını reddetti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement