Emilia Clarke, Yer Aldığı Yapımların İzini Vücudunda Taşıyor - Son Dakika

Emilia Clarke, Yer Aldığı Yapımların İzini Vücudunda Taşıyor

22.04.2019 11:56

Game Of Thrones'in Daenerys Targaryen'ı, 3 minik ejderhanın tahtta gözü olan annesi Emilia Clarke hakkında daha önce duymadığınız 5 önemli ayrıntı... Vogue Türkiye dergisinin ulaştığı ve daha önce hiç bir yerde yer almayan 32 yaşındaki başarılı oyuncu Emilia Clarke hakkında bilinmeyenler sizlerle...

1
Güzel oyuncu Emilia Clarke, şu sıralar final yapmaya hazırlanan Game Of Thrones'de başarılı performans sergiliyor. Clarke, yer aldığı yapımlardan muhakkak bir parçasını vücudunda taşıyor. Bunlardan biri üç ejderha dövmesi.
2
Clarke, dövmelerini "Bu anne bebeklerini asla unutmayacak" notuyla Instagram'da paylaştı.
3
Diğeri de, ''Me Before You'' filminde canlandırdığı ''Louisa'' karakterinin de serçe parmağında yer alan arı dövmesini gerçekte de oyuncuda görebilirsiniz.
4
Geme Of Thrones dizisinde şakır şakır konuşturduğu kurgusal Dothraki dilinin yanı sıra Fransızca, Almanca ve İtalyancayı oldukça akıcı bir şekilde konuşabiliyor.
5
Kim der ki koskoca demir taht varisi Daenerys Targaryen daha önce bir tavuktu! Güzel oyuncu Game of Thrones'un oyuncu seçmeleri sırasında tavuk dansı yaparak jüri üyelerinin kalbini feth etmiş ve ardından tavuk dansını robot dansıyla bitirmiş. Ve bugün onu Ejderhaların annesi olarak ekranlarda görüyoruz...
6
Emilia Clarke'ın anevrizma hastalığı nedeniyle büyük sıkıtılar yaşamış. Game of Thrones'un ilk sezonu bittikten sonra antrenörüyle spor yaparken yere düşüp bayılan Clarke, anevrizma hastalığı olduğunu bu sırada öğreniyor. Beyin kanaması ya da ciddi sakatlıklarla sonuçlanan anevrizma hastalığı, Emilia Clarke'ın 4 gün boyunca yoğun bakımda kalmasına ve geçici hafıza kaybı yaşamasına neden olmuş.
7
Clarke'ın resmen on parmağında on marifet desek yeridir. Çünkü Ejderhaların güzel annesi müzikle de fazlasıyla haşır neşir.
8
O kadar güçlü müzik kulağına sahip ki Clarke, piyano, gitar ve flüt çalabiliyor ve sesi de bir o mükemmel...
9
İşte, oldu mu tam olan, olmadığında da hiç olmayan bir çok yeteneği bir vücutta barındıran Emilia Clarke ve onun dünya üzerinde az rastlanan sempatikliği...
10
11
12
13

Son Dakika Emilia Clarke, Yer Aldığı Yapımların İzini Vücudunda Taşıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
18:18
Advertisement