Emina Sandal, Dostu Erol Albayrak'ı Mahkemeye Verdi - Son Dakika

Emina Sandal, Dostu Erol Albayrak'ı Mahkemeye Verdi

23.03.2014 09:45

1
Emina Sandal, hakkında "Benim 2014'teki marka yüzüm oldu." diye açıklamalar yapan modacı dostu Erol Albayrak'ı mahkemeye verdi.

2
'X Factor' isimli yarışmada jüri üyeliği yaptığı için aylardır ülkesi Sırbistan'da yaşayan Emina Sandal, Türkiye'ye döndüğünde yakın arkadaşının izinsiz olarak adını reklam malzemesi yapmasına sinirlenip telefona sarıldı.

3
Ancak Emina'nın tüm telefonları yanıtsız kaldı. Sandal da Albayrak'a hem maddi hem manevi tazminat davası açıp şu açıklamayı yaptı:

4
"Arkadaşım diye onunla bir moda çekimi gerçekleştirdik. Ama çekimleri beğenmedim. Buna rağmen benden habersiz bu fotoğrafları medyaya servis edip bir de beni marka yüzü gibi göstermiş. Kızgınım."

5
Emina Sandal'ın fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Emina Sandal, Dostu Erol Albayrak'ı Mahkemeye Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu Evliliği bir gün sürmüştü! Hande Ataizi, herkesin merak ettiği olayın perde arkasını anlattı Tek nefesle dakikalarca su altında! Akdeniz'in 'deniz kızı' görenleri hayran bırakıyor Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar