Emlakçılara Özel Tablet: Lenovo Thinkpad Tablet 8 - Son Dakika

Emlakçılara Özel Tablet: Lenovo Thinkpad Tablet 8

6 yıl önce

Lenovo'nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği "REOS Emlak Sistemi" uygulaması, Turkcell'in sunduğu 3G mobil internet paketi.

1
Lenovo'nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği "REOS Emlak Sistemi" uygulaması, Turkcell'in sunduğu 3G mobil internet paketi ve satış ağı desteğiyle emlak sektörünün beğenisine sunuluyor.

Kaynak :
2

Lenovo'nun Windows 8.1 işletim sistemli tableti ThinkPad Tablet 8, 8 inçlik full HD ekrana, 2 ve 8 megapiksel değerinde ön ve arka kameralara sahip.
3

4. Nesil Intel Atom işlemcili ThinkPad Tablet 8, 3G bağlantı özelliği, 8 saate varan pil ömrüyle de dikkat çekiyor.


4

ThinkPad Tablet 8, Turkcell mağazaları ve kurumsal müşteri temsilcileri aracılığıyla, Re-Os emlak uygulaması içinde data paketiyle 24 ay kontratlı, 77 TL'den başlayan fiyatlarla 6 Eylül'den itibaren satışa çıkacak.


5
Lenovo’nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliştirdiği “REOS Emlak Sistemi” uygulaması, Turkcell’in network şebekesiyle sunduğu 3G bağlatısı ve yaygın satış ağı desteğiyle emlak sektörünün hizmetine sunuluyor.
6
REOS, gayrimenkul sektöründe franchise veren markaların ve bağlı ofislerinin bilişim ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen web tabanlı bir emlak işletim sistemi. Emlakçıları ofise bağlı kalmaktan kurtarmayı hedefleyen bu uygulama sayesinde porföy oluşturulup yönetilebiliyor. Aynı şekilde müşteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor.
7

REOS'ta mevcut portföylerin emlak portallarına aktarımı da mümkün. Şu anda sadece 1 emlak portalına aktarım seçeneği var ancak diğer diğer emlak portallari için de geliştirme süreci devam ediyor. Kurumsal firmalarda tüm ekibin portföyleri tek tek takip edilebiliyor, ofis yönetimi sağlanabiliyor. Etkin müşteri yönetimi ve müşteri talepleri & portföy eşleşme algoritması sayesinde yeni fırsatlar kaçmıyor. Kolay ajanda ve görev yönetimiyle iş akışları daha hızlı ve kontrollü yönetiliyor.


8

Emlakçılara özel geliştirilen tablet Lenovo ThinkPad Tablet 8 tanıtım toplantısında Lenovo Türkiye Kanal Müdürü Burç San, Microsoft Yazılım Teknolojileri Müdürü Selçuk Uzun, Anahtar Teknoloji Genel Müdürü Hüseyin Öztürk bir araya geldi.


9
Haber Yayın Tarihi: 28.08.2014 11:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı

Son Dakika Haberleri