Emlakçılığı bırakıp hayranlarına ayaklarının fotoğrafını satan genç fenomenin aylık kazancı dudak uçuklattı - Son Dakika

Emlakçılığı bırakıp hayranlarına ayaklarının fotoğrafını satan genç fenomenin aylık kazancı dudak uçuklattı

15.11.2020 10:32

Amerika Miami'de yaşayan 22 yaşındaki emlakçı Desiree Gato, emlakçılık işini bıraktıktan sonra internet üzerinden ayaklarının video ve fotoğrafını paylaşarak ayda 8 bin sterlin (80 bin TL) kazanmaya başladığını söyledi. Genç fenomen, hayranlarının özellikle ayaklarının fotoğrafını istediklerini söyledi.

1
Amatör modellik kariyerine başladıktan sonra hayranlarına bikinili fotoğraf satmaya başlayan Desiree, daha sonra kadınların cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını hayranlarına sattıkları siteye üye oldu.
2
Genç kadın, hayranlarının göğüs ve kalçası ile ilgilenmediklerini, büyük bir çoğunluğunun kendisine ayak parmaklarının video ve fotoğraflarını satması karşılığında büyük paralar teklif ettiklerini söyledi.
3
Desiree, ilk olarak bir adamın kendisine mesaj atıp 10 ayak fotoğrafı karşılığında 300 dolar teklif ettiğini, bu olaydan sonra tamamen fotoğraf satarak para kazanmaya karar verdiğini söyledi.

4
Desiree, ayrıca kullandığı çorapları da alışveriş sitelerinde satışa sunduğunu, hayranlarının iyi para vererek bu çorapları aldıklarını söyledi.
5
Genç kadın, çoraplarına aşırı talep olunca fiyatın da otomatik olarak arttığını söyledi.
6
7
8
9

YORUMLAR
500

Son Dakika Emlakçılığı bırakıp hayranlarına ayaklarının fotoğrafını satan genç fenomenin aylık kazancı dudak uçuklattı - Son Dakika


Advertisement