Emrah'ın Oğlu İşinden Çıkartıldı - Son Dakika

Emrah'ın Oğlu İşinden Çıkartıldı

7 yıl önce

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın çalıştığını ortaya çıktıktan sonra çalıştığı yerden işten çıkarıldı.

1
Bursa Nilüfer'deki bir baklavacıda Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan'ın çalıştığını ortaya çıkaran Polemik gazetesi haberi önceki gün magazin gündeminin en çok konuşulan haberi oldu.
2
Çıkan haberin ardından Tayfun Erdoğan'ın üç aydır asgari ücretle çalıştığı iş yerinden çıkartıldığı öğrenildi.
3
Tayfun Erdoğan ise konu hakkında konuşmak istemediğini söyledi.
4
Verdiği röportajda babasını "Şu an yaptığı babalık değil" cümleleriyle eleştiren ve görüşmediklerini ifade eden Tayfun Erdoğan'ın işten kovulmasının ardından iki farklı iddia ortaya atıldı.
5
Birincisi Emrah'ın oğlu Tayfun'u arayarak, "İşi bırak, çalışma. Ben sana aylık ücretini yollarım." dediği.
6
İkincisi ise sanatçının dükkan sahibini arayarak oğlunun işten çıkarılmasını istediği iddia edildi.
7
5 milyon dolarlık twitter hissesi satın alan şarkıcı Emrah'ın, 'para istemesin' diye bu yıl feragatname imzalattığı oğlu Tayfun Erdoğan, Bursa'daki bir baklavacıda garsonluk yapması dikkat çekti.
8
23 yıl önce Bursa konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak'la birlikte olan Emrah, bu ilişkiden dünyaya gelen Tayfun'u kabul etmemişti.
9
Ancak yapılan DNA testleri sonucunda Tayfun'un oğlu olduğu kanıtlanınca Emrah, çocuğunu nüfusuna almak zorunda kalmış ve mahkeme Emrah'ın oğluna eğitim hayatı boyunca nafaka ödemesi kararını vermişti. Polemik Gazetesi'ne bir de röportaj veren Tayfun Erdoğan, babası Emrah'a sitem ettiği cümleler yer aldı.

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 09:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası