Emrata işleri büyütüyor! Yeni koleksiyonunu tanıtan eşiyle samimi pozlar verdi - Son Dakika

Emrata işleri büyütüyor! Yeni koleksiyonunu tanıtan eşiyle samimi pozlar verdi

22.05.2020 15:20

İngiliz-Amerikalı model Emily Ratajkowski, 2017 yılında kurduğu iç çamaşırı ve mayo markası Inamorata'ya erkek koleksiyonunu da ekledi. Karantina günlerinde çıkardığı koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde evinden tanıtan namıdiğer Emrata, şimdi de erkekler için çıkardığı parçaları eşinin üzerine tanıttı.

1
Emily Ratajkowski plaj giyim markasından şimdi de erkekler için özel bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyondaki parçaları ise eşi Sebastian Bear-McClard üzerinde tanıttı.
2
Ünlü model Emily Ratajkowski, plaj ve iç giyim üzerine kurduğu markası Inamorata ile işlerini büyütmeye devam ediyor.
3
Geçen haftalarda yeni kadın koleksiyonunu karantinayı geçirdiği evinde çekildiği pozlarla tanıtan model, şimdi de erkek koleksiyonunu tanıttı.
4
Bunun içinse iki yıl önce dünya evine girdiği eşi Sebastian Bear-McClard modellik yaptı.
5
110 dolarlık şortlar ve 95 dolarlık gömlekler satışa çıktığı gibi anında tükendi.
6
7

Son Dakika Emrata işleri büyütüyor! Yeni koleksiyonunu tanıtan eşiyle samimi pozlar verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement