Emrata işleri büyütüyor! Yeni koleksiyonunu tanıtan eşiyle samimi pozlar verdi - Son Dakika

Emrata işleri büyütüyor! Yeni koleksiyonunu tanıtan eşiyle samimi pozlar verdi

İngiliz-Amerikalı model Emily Ratajkowski, 2017 yılında kurduğu iç çamaşırı ve mayo markası Inamorata'ya erkek koleksiyonunu da ekledi. Karantina günlerinde çıkardığı koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde evinden tanıtan namıdiğer Emrata, şimdi de erkekler için çıkardığı parçaları eşinin üzerine tanıttı.

1
Emily Ratajkowski plaj giyim markasından şimdi de erkekler için özel bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyondaki parçaları ise eşi Sebastian Bear-McClard üzerinde tanıttı.
2
Ünlü model Emily Ratajkowski, plaj ve iç giyim üzerine kurduğu markası Inamorata ile işlerini büyütmeye devam ediyor.
3
Geçen haftalarda yeni kadın koleksiyonunu karantinayı geçirdiği evinde çekildiği pozlarla tanıtan model, şimdi de erkek koleksiyonunu tanıttı.
4
Bunun içinse iki yıl önce dünya evine girdiği eşi Sebastian Bear-McClard modellik yaptı.
5
110 dolarlık şortlar ve 95 dolarlık gömlekler satışa çıktığı gibi anında tükendi.
6
7

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Ölmüş insanları mezardan çıkartıp kafataslarından su içen kabilenin görüntüleri dehşete düşürdü Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model Nyakim Gatwech, üstsüz pozuyla nefes kesti İşte Benim Stilim'in Barbie'si Sima Şerafettinova'nın son halini görenler tanıyamadı Yarış pilotluğundan istediği parayı kazanamayınca, cinsel içerikli sitede video yayınlamaya başladı Hukuk mücadelesinden bıkan çiftçinin kurduğu mini ülke: Hutt River