Son Dakika Haberleri: Emre Belözoğlu Arabasıyla Gecenin Önüne Geçti

Emre Belözoğlu Arabasıyla Gecenin Önüne Geçti

5 yıl önce

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu İstinye Park'ta düzenlenen Porche gecesine katılarak şov yaptı.

1
Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu İstinye Park'ta düzenlenen Porche gecesine katılarak şov yaptı.
2
Porsche, efsane modeli 911'in 50'inci yılı kapsamında özel bir davetle yeni 911 Turbo S modelinin lansmanını önceki akşam İstinye Park'ta gerçekleştirdi.
3
İstinye Park'taki Armani Cafe'de düzenlenen özel davette iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri son model Porsche 911 Turbo S modeli ile tanıştı.
4
Geceye katılanlar arasında, Begüm Adnan Şen, Selda Aclan Acar, Monica Ali Bilaloğlu, Emre Belezoğlu, Çağla Kubat Jimi Diaz, Begüm Gazioğlu ve Mehmet Ersoy vardı.
5
Porsche 911 model araç sahipleri yeni Porsche 911 Turbo S hakkında ayrıntılı bilgi alırken, DJ Mert Levent'in performansıyla da keyifli dakikalar yaşadı.
6
Porsche 911 Turbo S modelinin tanıtımına Fenerbahçe'nin milli yıldızı Emre Belözoğlu Porsche 911 GT3 model otomobiliyle katıldı.
7
Belözoğlu, 350 bin euro'luk yeni arabasıyla ilk kez görüntülendi.
8
Milli yıldız yeni arabasının plakasını ise eşi Tuğba ve oğlu Ömer Akif'in isimlerinin baş harflerinden oluşan, ‘EOT' olması dikkat çekti.
9
Belözoğlu 200 bin euro'ya aldığı özel yapım Mercedes otomobilini de yine 'EOT' plaka yapmıştı.
10
İşte Porche gecesinden özel görüntüler.
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ortalıktan Kaybolan Afrodit, Reklam Filmiyle Bomba Gibi Döndü Edip Akbayram'ın Kızı da Şarkıcı Çıktı! Bakın Nasıl Benziyor MasterChef Türkiye'den Diskalifiye Olan Şef Murat'ın Olayları TC Kimlik Numarasının Sırrı Ortaya Çıktı Yeşilçam'ın Emine'si Meral Zeren Son Haliyle Şaşırttı