Emret Komutanım Dizisinde Oynamış 13 Oyuncu Bakın Ne Halde - Son Dakika

Emret Komutanım Dizisinde Oynamış 13 Oyuncu Bakın Ne Halde

14.03.2017 10:49

Türk televizyon tarihine damga vuran dizinin üzerinden 11 yıl geçti. Bazı oyuncular kariyerlerinde zirve yaptı, bazıları ise ani bir şekilde aramızdan ayrıldı... İşte Emret Komutanım'ın unutulmayanları...

1
İsrafil Köse
İsrafil Köse

Emret Komutanım dizisinde Laz Cemal karakterini canlandıran sevilen oyuncu diziden sonra birkaç projede yer aldı. Geçtiğimiz Ağustos ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

2
Rüzgar Erkoçlar(Nil Erkoçlar)
Rüzgar Erkoçlar(Nil Erkoçlar)

'Foto Fato' rolü ile ünlenen oyuncu 2013 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak erkek oldu. İsmini Rüzgar olarak değiştirdi. Rüzgar Erkoçlar'ın bu kararı magazin basınında bomba etkisi yarattı.

3
Sarp Levendoğlu
Sarp Levendoğlu

Yakışıklı oyuncu Emret Komutanım'dan sonra da çeşitli projelerle izleyici karşısına çıktı. Son olarak Küçük Ağa ve Ne Münasabet dizilerinde karakterlere hayat veren oyuncu daha çok agresif tavırları ve gazetecilere olan sert çıkışlarıyla gündeme geldi. Levendoğlu, şimdiler Ölene Kadar isimli dizide rol alıyor.

4
Sermiyan Midyat
Sermiyan Midyat

Emret Komutanım dizisinden sonra sinemaya ağırlık veren ünlü isim yönetmen olarak koltuğa oturdu . Gişe başarılı filmlere imza atan Midyat, son olarak 'Bir Baba Hindu' filmiyle izleyici karşısına çıktı.

5
Arda Kural
Arda Kural

Bir zamanlar yakışıklılığıyla dikkat çeken oyuncu dizide Ferit karakterine hayat veriyordu. Kural, dizinin final yapmasının ardından bir süre daha oyunculuğa devam etti ancak şöhret ona yaramadı. Genç oyuncu, yaşadığı sıkıntıların ardından 'psikonevroz' teşhisi ile tedavi altına alındı. Parkta yaşamaya başlayan Kural, Yakın zamanda konuk olduğu programda iyileştiğinin müjdesini vermişti.

6
Demet Evgar
Demet Evgar

Demet Evgar 'Emret Komutanım'ın şanslı isimlerinden. Güzel oyuncu efsane dizinin ardından sayısız projede rol aldı. Başrollerini Emre Karayel ile paylaştığı 'Bir Erkek Bir Kadın' dizisindeki Zeynep karakteri Demet Evgar'ı izleyicinin hafızasında ayrı bir yere taşıdı.

7
Engin Hepileri
Engin Hepileri

Engin Hepileri sinema ve televizyon oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yaptı. Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Emir' karakteri oyuncuyu şöhretin zirvesine taşıdı. İlk evliliğini mutsuz bir şekilde noktalayan Hepileri, şimdilerde Beyza Şekerci ile mutluluğun tadını çıkarıyor.

8
Damla Debre
Damla Debre
Albayın kızı Suzi olarak ünlenen güzel oyuncu en son 2015 yılında "Robinson Crusoe & Cuma" filmiyle ekranlardaydı. Debre'nin şöhreti çok uzun sürmedi.

9
Ferdi Kurtuldu
Ferdi Kurtuldu

Jumbo Gökhan karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu son olarak "Yola Geldik" filminde boy gösterdi.

10
Bora Karakul
Bora Karakul

Emret Komutanım dizisi ile TV izleyicisinin karşısına çıkan oyuncu mesleğine dört elle sarıldı. Karakul, 'Sungurlar' ve 'İnsan Aldandı' dizileri ile izleyici karşısına çıktı.

11
Şebnem Schaefer
Şebnem Schaefer

Bu projeden sonra ekranlarda görülmeyen oyuncu daha çok tiyatroyla ilgilendi. Ancak oyunculuğundan çok yaşadığı aşklarla gündeme geldi.

12
Mehmet Kurt
Mehmet Kurt

Türkiye'nin Yıldızları dizisiyle yıldızı parlayan Mehmet Kurt, dizide 'Tosun Paşa' karakterine hayat verdi. Oyuncu dizinin ardından farklı projelerde yer alsa da hiçbiri Emret Komutanım kadar ses getirmedi.

13
Mustafa Altıoklar
Mustafa Altıoklar

Ünlü yönetmen 4 yıl boyuncu iddialı bir işle izleyici karşısındaydı. Sonrasında ise işler pek de istediği gibi gitmedi.Yönettiği filmler gişede başarısız oldu. Altıoklar uzun süredir ekrandan uzak.

Son Dakika Emret Komutanım Dizisinde Oynamış 13 Oyuncu Bakın Ne Halde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor