'En Ateşli Mahkum'un Aldattığı Karısından Şaşırtan Paylaşım! - Son Dakika

'En Ateşli Mahkum'un Aldattığı Karısından Şaşırtan Paylaşım!

03.07.2017 15:35

Sabıka kaydı fotoğrafıyla ünlendikten sonra modelliğe başlayan Jeremy Meeks, Bodrum'da karısını aldatırken kameralara yakalanmıştı. Meeks'in yeni sevgilisi Topshop'un veliahtı Chloe Green, Instagram hesabından Meeks'le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak yorumda bulundu.

1
ABD'de sabıka fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldıktan sonra ünlenen evli ve 2 çocuk babası Jeremy Meeks'in karısı Melissa Meeks, Instagram hesabından eşinin kendisini Bodrum tatilinde aldatmasının ardından, hâlâ güçlü olduğunu gösteren bir fotoğraf paylaştı.

2
En ünlü mahkûm Meeks'in Bodrum'daki tatilde samimi halde görüntülendiği milyarder Chloe Green ise Instagram hesabından Meeks'le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak "Bu daha başlangıç" yorumunda bulunmuştu.

3
Green, fotoğrafı paylaşmasından bir süre sonra ise Instagram hesabını sildi.

4
Evli ve iki çocuklu mahkûm Meeks'in yanında görülen genç kadının, 40 ülkede 500'ün üzerinde mağazası bulunan Thopshop firmasının sahibi 64 yaşındaki Sir Philip Green'in kızı olduğu ortaya çıktı.

5
Meeks'in yanında görüntülenen kadının aile serveti yaklaşık olarak 3.8 milyar sterlin değerinde. Meeks'le görüntülendikten sonra Instagram hesabında Meeks'le çekilen görüntüsünü paylaşan Green, "Bu sadece başlangıç. Hepimiz aşka ve nefrete saygı duyarız" yorumunda bulundu.

6
Green'in bu yorumu aşk nedeniyle mi yoksa iş yüzünden mi yaptığı ise tartışma konusunu oldu.

7
Evli ve 2 çocuk babası Meeks, bugüne kadar mutlu aile yaşantısıyla biliniyordu...

8
9
10
İşte Jeremy Meeks'in Bodrum tatilinden kareler...

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

YORUMLAR
500

Son Dakika 'En Ateşli Mahkum'un Aldattığı Karısından Şaşırtan Paylaşım! - Son Dakika


Advertisement