En Azılı Suçlularının Yaşadığı Hayalet Cezaevi 188 Yaşında - Son Dakika

En Azılı Suçlularının Yaşadığı Hayalet Cezaevi 188 Yaşında

1
Toplumun acımasız saldırganlarının hücrelere kapatılıp, diğer tutuklularla iletişiminin yasaklandığı, Amerika'nın en azılı suçlularının yaşadığı cezaevi 188 yılını yaşıyor.

2
Pensilvanya'daki bu cezaevi, toplumun acımasız saldırganlarının günahlarından arınmaları için hücrelere kapatılıp, diğer tutuklularla iletişiminin yasaklandığı bir kaleydi.

3

Çoğu tutuklu akıl sağlığını yitirdiği bir cezaevi, kapatıldığı 1971 yılından beri çok sayıda gizemli olaya ev sahipliği yaptı.

4
Ağlamalar, tuhaf sesler, işkence çığlıkları ve hızla hareket eden gölgeler gibi tüyler ürperten çok sayıda olay rapor edildi.

5
Cezaevi açık olduğu yıllarda, "Slick Willie" Sutton ve Al Capone gibi Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en azılı suçlularını misafir etti.

6
1821 yılında dönemin ünlü mimarı John Haviland tarafından tasarlanan cezaevi, neo-gothic bir tarzda inşa edildi.

7
1904 yılına kadar tutuklular cezaevine kafalarında siyah poşetle kapatılarak sokuluyordu.

8
İçeride izole olarak hücrelerinde yaşayan tutuklular böylece yan koğuştaki diğer tutukluyu asla göremiyorlardı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2017 09:07

Son Dakika En Azılı Suçlularının Yaşadığı Hayalet Cezaevi 188 Yaşında - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor