Son Dakika Haberleri: En Büyük Kalçaya Sahip Olmak İsteyen Natasha Crown, Tekrar Bıçak Altına Yatacak

En Büyük Kalçaya Sahip Olmak İsteyen Natasha Crown, Tekrar Bıçak Altına Yatacak

3 ay önce

Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak için defalarca operasyon geçiren Natasha Crown, tekrar bir operasyon geçireceğini söyledi.

1
The Sun gazetesinde yer alan habere göre; operasyonların yanı sıra alabildiği kadar kilo almaya çalışan 24 yaşındaki Natasha Crown, daha çok kilo alabilmek için altı kilo çikolatalı krema yiyor.
2
Pizza ve makarnadan zengin öğünlerle besleniyor. Ayrıca vücudunda biriken yağları kalçasına enjekte ettiriyor.
3
İsveç'te yaşayan Natasha, büyük kalçalara sahip olma isteğini "Kalçalarımın büyük olması beni seksi ve güçlü gösteriyor" diyerek, savundu.
4
İlk kez 20 yaşında operasyon yaptıran Crown, dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için her şeyi yapacağını kaydetti.
5
Pek çok kişinin kilodan hoşlanmamasına karşın Natasha Crown, "Vücudumu çok beğeniyorum, yürürken bütün o sallantıyı hissediyorum. Kalçam beni ateşli ve güçlü hissettiriyor.
6
Olumsuz eleştirileri ise duymazdan geliyorum çünkü böyle çok mutluyum" diyen Crown, daha büyük kalça için yakın zamanda tekrar bıçak altına yatmaya hazırlanıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karısına 'CIA Ajanıyım' Diyip Haftalarca Eve Uğramayan Adamın, 3 Karısı 13 Çocuğu Çıktı Milyonlarca Liralık Serveti Var Ama Kullandığı Hiçbir Şey İçin Para Harcamıyor! İnsanları 'Peygamberim' Diye Kandırıp, Herkesten 30 Euro Alıyor Cinsel İlişki Sahneleriyle Çok Konuşulan Muhafız'ın Leyla'sı Kimdir? Aşırı Doğurganlık Yüzünden Evi Kreşe Döndü! Yaşından Çok Çocuğu Var