Son Dakika Haberleri: En Büyük Kalçaya Sahip Olmak İsteyen Natasha Crown, Tekrar Bıçak Altına Yatacak

En Büyük Kalçaya Sahip Olmak İsteyen Natasha Crown, Tekrar Bıçak Altına Yatacak

22 gün önce

Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak için defalarca operasyon geçiren Natasha Crown, tekrar bir operasyon geçireceğini söyledi.

1
The Sun gazetesinde yer alan habere göre; operasyonların yanı sıra alabildiği kadar kilo almaya çalışan 24 yaşındaki Natasha Crown, daha çok kilo alabilmek için altı kilo çikolatalı krema yiyor.
2
Pizza ve makarnadan zengin öğünlerle besleniyor. Ayrıca vücudunda biriken yağları kalçasına enjekte ettiriyor.
3
İsveç'te yaşayan Natasha, büyük kalçalara sahip olma isteğini "Kalçalarımın büyük olması beni ateşli ve güçlü gösteriyor" diyerek, savundu.
4
İlk kez 20 yaşında operasyon yaptıran Crown, dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için her şeyi yapacağını kaydetti.
5
Pek çok kişinin kilodan hoşlanmamasına karşın Natasha Crown, "Vücudumu çok beğeniyorum, yürürken bütün o sallantıyı hissediyorum. Kalçam beni ateşli ve güçlü hissettiriyor.
6
Olumsuz eleştirileri ise duymazdan geliyorum çünkü böyle çok mutluyum" diyen Crown, daha büyük kalça için yakın zamanda tekrar bıçak altına yatmaya hazırlanıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Motoruyla Ünlenen Blogger Olga Petrova'nın Korkunç Sonu! 46. Yaşına Özel Eminem Rehberi! İşte Ünlü Rapçinin Bilinmeyenleri Ünlülerin Sınırları Zorlayan Son Çılgınlığı: Bornozlu Paylaşım! Ekmek Teknesi'nin Sonnur'una Bir de Şimdi Bakın! Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü!