En Çirkin Köpek - Son Dakika

En Çirkin Köpek

17.12.2010 10:52

1
Yamuk çenesi, çarpık dişleri ve kör ve patlak gözleriyle İngiltere'nin en çirkin köpeği unvanını alan "Ugö adlı köpek aylarca köpek barınağında bekledikten sonra nihayet kendisine bir ev buldu.

2
Daily Mail'in haberine göre, 2009 yılında ABD'nin California eyaletinde yapılan bir yarışmada "dünyanın en çirkin köpeğiö unvanına sahip olan "Miss Ellieö adlı köpeğin 17 yaşında ölmesinden sonra "en çirkin köpekö unvanı "Ugöa geçti.

3
Ancak "Miss Ellieöden farklı olarak "Ug" adlı köpeğin bir sahibi yoktu. İngiltere'nin Mayflower kasabasında bir köpek barınağında aylarca bekleyen şanssız köpek, önceki gün nihayet kendine bir sahip buldu.

4
Güney Yorkshire'e bağlı Doncaster kasabasında yaşayan April Parker adlı bir kadın "Ugöı görür görmez aşık olduğunu söyledi.

Son Dakika En Çirkin Köpek - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar