En Genç Zengin Kylie Jenner Oldu - Son Dakika

En Genç Zengin Kylie Jenner Oldu

3 yıl önce

Kylie Jenner, Forbes'un “2017 en zengin 100 ünlü listesi”ne en genç yıldız olarak girdi. 19 yaşındaki reality şov yıldızı; Rihanna, Jennifer Lopez ve Britney Spears gibi ünlüleri geride bırakmasının ardından “Vay canına, Forbes 100 listesindeki en genç olarak uyandım” paylaşımını yaptı.

1
Kardashian/Jenner ailesinin en küçük kızı Kylie Jenner, Forbes'un açıkladığı “en zengin 100 ünlü” listesine ‘en genç yıldız' olarak girdi.

2
19 yaşındaki reality şov yıldızı, kazancıyla Rihanna, Jennifer Lopez ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızları geride bıraktı.

3
Liste, ünlülerin 12 aylık toplam gelirlerinin dikkate alınmasıyla oluşturuldu. Buna göre Jenner'ın yıllık kazancının 41 milyon dolar olduğu belirlendi.

4
100 kişilik listeye 59'uncu sıradan giren Jenner, 65'inci sıradaki Jennifer Lopez ile 77'nci sıradaki Rihanna ve 89'uncu sıradaki Britney Spears'ı geride bırakmasıyla da dikkat çekti.

5
Jenner, 36 yaşındaki ablası Kim Kardashian'ın 12 sıra gerisinden listeye dahil oldu. Kardashian, 45,5 milyon dolarlık kazancıyla en zengin 47'nci ünlü olarak listeye girdi.

6
Jenner'ın, bu kazancı, reality şov programı, kozmetik şirketi, ticari anlaşmalar ve giyim markalarından elde ettiği öğrenildi.

7
Kim Kardashian, geçen yıl 51 milyon dolarlık kazancıyla, Kardashian/Jenner ailesinden tek üye olarak listeye alınmıştı.

Haber Yayın Tarihi: 13.06.2017 03:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri