En Güzel Politikacılar - Son Dakika

En Güzel Politikacılar

26.03.2009 11:15

1
Perulu solcu milletvekili Luciana Leon (30). 24094 oyla en güzel kadın siyasetçi oldu.

2
Perulu milletvekili Mercedes Araoz (47), 23099 oyla ikinci sırada yer aldı.

3
Meksika Devrimci Partisi üyesi Sara Latife Ruiz Chavez, çok sevilen bir milletvekili. 32 yaşında.

4
Ermeni asıllı olduğu söylenen Estonyalı genç siyasetçi Anna-Maria Galojan, ünlü erkek dergisine kapak olmuştu. Henüz 26 yaşında ve hakkında çıkan yolsuzluk iddiaları yüzünden sıkıntıda.

5
İtalya'nın Eşit Fırsatlar Bakanı Mara Carfagna, Başbakan Berlusconi'nin gözdesi sayılıyor. Bir show-girl olan Carfagna siyasette eski görüntüleri yüzünden gündemden düşmüyor.

6

Ukrayna Başbakanı Yulia Timoşenko (48) geçen yıl da 'Dünyanın en Güçlü Kadınları' listesinde de ilk sıralarda yer almıştı.

7
31 yaşındaki Avusturyalı milletvekili Vera Lischka eski bir yüzme şampiyornu. Biçimli vücudu ve boyuyla her yerde dikkat çekiyor.
8
44 yaşındaki Sarah Palin, ABD'deki seçim gününe kadar, Cumhuriyetçi başkan adayı McCain'in başkan yardımcısı adayı olarak gündemden hiç düşmemişti. Palin, gaflarıyla, aile yaşantısıyla, elinde silahla verdiği pozlarıyla şaşkınlık yaratmıştı.
9
36 yaşındaki Hollandalı milletvekili Marianne Thiem, Hayvanları Koruma Hareketi ile de ülkesinde sık sık gündeme geliyor. Onun girişimleiyle Hollanda'da hayvanlara eziyet edenlere hapis cezaları getiriliyor.

10

Cumhurbaşkanlığı seçimi sırasında Sarkozy'nin zorlu rakibi olan Segolene Royal, hala Fransız solunun en güçlü ismi. Bekar ve üç çocuk annesi. 55 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve zarafetiyle dikkat çekiyor.

Son Dakika En Güzel Politikacılar - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement