En İlginç Yaşam Alanları - Son Dakika

En İlginç Yaşam Alanları

22.07.2009 11:51

1
Güney Kore'de politik kariyerini halka açık tuvaletlerin hijyenine önem vererek sağlayan ve 'Bay Tuvalet' olarak tanınan Sim Jae-duck, ismine yakışır bir şekilde tuvalet şeklinde bir ev inşa etti.
2
Filipinliler'de bir katolik mezarlığı... Yüzlerce kişi ölülerle birlikte bu evlerde yaşıyor. Lahit odaları ev haline getirilmiş ve ortaya kocaman bir mezarlık mahallesi çıkmış...
3
4
İspanya'nın şaraplarıyla ünlü Castilla-La Mancha bölgesinde bulunan Socuelamos'daki bağbozumunda çalışmak için Bulgaristan'dan gelen Türk kökenli mevsimlik işçiler, 6 hafta boyunca pek de alışılmadık olan 'evlerde' kalıyorlar.
5
6
Brezilyalı sanatçılar Tiago Primo ve kardeşi Gabriel düz duvara evlerini kurdular.
7
Avusturalya Sidney'de konteyner evlerde her türlü konfor mevcut... İki katlı olarak üretilen bu evlerde üç yatak odası, iki banyo, mutfak, çamaşır odası, balkon ve klima mevcut.
8
9
Amerika Mississippi'de bir Boing 727... Artık ev olarak kullanılıyor. Koktipinde jakuji dahi bulunan uçak 24 bin dolara mal oldu.
10
Meksika'daki Deniz kabuğu evi Nautilus House, ilginç dekoruyla dikkat çekiyor.
11
Pennsylvania'da bulunan ayakkabı evin Shoe House içerisinde 3 yatak odası 2 bonya 2 salon ve 1 dinlenme ve 1 çalışma odası bulunuyor.
12
Polonya'daki Upside-Down House, ters ev garip görünümüyle ziyaretçi akınına uğruyor.
13
Hollanda Rotterdam'da bulunan küp evler, 1984 yılında yapıldı ve toplam 32 ev bulunuyor.
14
Endonezya'da meydana gelen deprem sonrası Sumberharjo köyüne yapılan ilginç konutlar...
15
Endonezya'da meydana gelen deprem sonrası Sumberharjo köyüne yapılan ilginç konutlar...
16
Fildişi Sahili'nin başkenti Abidjan'da timsah ev...
17
18
Çin'in kuzeybatısında bulunan mağara evler hala bir yerleşim yeri olarak kullanılıyor.
19
20
İşte dünyanın dört bir yanından objektiflere takılan sıradışı yaşam alanları...
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Son Dakika En İlginç Yaşam Alanları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti