En İyi 10 Korku Filmi - Son Dakika

En İyi 10 Korku Filmi

20.05.2013 17:55

İzlerken kanınızı donduracak sizi yerinize çivileyecek korku filmleri.

1
Öyle korku filmleri vardır ki; ben hiçbir şeyden korkmam diyenlerin bile kalp atışlarını hızlandıran, kanlarını donduran onları yerlerine çivileyen... İşte en iyi 10 korku filmi;
2
2 - Hayvan Mezarlığı; Stephan King'in romanı olan hayvan mezarlığı, çocuklarını bir trafik kazasında kaybeden bir ailenin yaşadığı doğaüstü olayları anlatmaktadır. Sahneleri ile kanınızı donduran ve dünya tarihine geçen film bir korku klasiğidir.
3
3 – Halka serisi; En etkili korku sahneleri ile şaşırtıcı ve gerçek ürpertici film, seri olarak listededir.
4
4 - Paranormal Aktivite 2; Bir ailenin evine kurulan kameralar ile canlı canlı korkuyu seyredeceğiz. Eve musallat olan yaratıklar ve evde olan değişik doğaüstü olaylar.
5
5 – Paranormal aktivite 1 ; Korku ve gerilim için çok küçük bir bütçe ile çekilmesine rağmen kanınızı donduran sahneler ile kesinlikle yalnız başınıza seyretmemeniz gereken bir film.
6
6 – Gizli Gerçek ; Yanınızda ve uzun yıllarınızı geçirdiğiniz eşiniz bir katil olabilir mi? O öldürdüğü kız ya sizinle iletişime geçerse? Korku ve gerilimden hoşlananlar için kaçırılmaz bir film.
7
7 – Sessiz Tepe ; Küçük bir çocuk ve şeytani işler. Film başlıbaşına ürpertici ve dehşetli.
8
8 – Omen 666 ; İyi bir ailenin çocuğunun üstünde doğumsal 666 numarası vardır. şeytani olaylar yakında başlayacak ve nereye kaçılmalıdır?
9
9 – The Others ; Yaşam ve ölüm arasında sıkışan ruhlar ve ruh çağıran bir aile. Gerçek mi? Rüya mı?
10
10 – Şeytan Çarpması; İçine giren şeytandan kurtulmak isteyen bir kız ve bir rahip, sonu mahkemelere varan cinayet mi? yoksa değil mi? Mutlaka seyredilmesi gereken bir korku filmi.
11
Her zaman bir korku objesi olan, vampirlerin hikayesi başlı başlı başına bir korku figürü olsa da Terence Fisher'ın 1958 yapımı Dracula filmi korku klasikleri arasında kendine özel bir yer buldu.

Son Dakika En İyi 10 Korku Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tek gecelik ilişki yaşadığı evli adamdan hamile kalan genç kadının hazin sonu! Yanarak can verdi Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu Yıldız isimlerin tek gündemi seçim! "Oy verdim" etiketiyle milyonlara çağrı yaptılar