Son Dakika Haberleri: En İyi 10 Korku Filmi

En İyi 10 Korku Filmi

7 yıl önce

İzlerken kanınızı donduracak sizi yerinize çivileyecek korku filmleri.

1
Öyle korku filmleri vardır ki; ben hiçbir şeyden korkmam diyenlerin bile kalp atışlarını hızlandıran, kanlarını donduran onları yerlerine çivileyen... İşte en iyi 10 korku filmi;
2
2 - Hayvan Mezarlığı; Stephan King'in romanı olan hayvan mezarlığı, çocuklarını bir trafik kazasında kaybeden bir ailenin yaşadığı doğaüstü olayları anlatmaktadır. Sahneleri ile kanınızı donduran ve dünya tarihine geçen film bir korku klasiğidir.
3
3 – Halka serisi; En etkili korku sahneleri ile şaşırtıcı ve gerçek ürpertici film, seri olarak listededir.
4
4 - Paranormal Aktivite 2; Bir ailenin evine kurulan kameralar ile canlı canlı korkuyu seyredeceğiz. Eve musallat olan yaratıklar ve evde olan değişik doğaüstü olaylar.
5
5 – Paranormal aktivite 1 ; Korku ve gerilim için çok küçük bir bütçe ile çekilmesine rağmen kanınızı donduran sahneler ile kesinlikle yalnız başınıza seyretmemeniz gereken bir film.
6
6 – Gizli Gerçek ; Yanınızda ve uzun yıllarınızı geçirdiğiniz eşiniz bir katil olabilir mi? O öldürdüğü kız ya sizinle iletişime geçerse? Korku ve gerilimden hoşlananlar için kaçırılmaz bir film.
7
7 – Sessiz Tepe ; Küçük bir çocuk ve şeytani işler. Film başlıbaşına ürpertici ve dehşetli.
8
8 – Omen 666 ; İyi bir ailenin çocuğunun üstünde doğumsal 666 numarası vardır. şeytani olaylar yakında başlayacak ve nereye kaçılmalıdır?
9
9 – The Others ; Yaşam ve ölüm arasında sıkışan ruhlar ve ruh çağıran bir aile. Gerçek mi? Rüya mı?
10
10 – Şeytan Çarpması; İçine giren şeytandan kurtulmak isteyen bir kız ve bir rahip, sonu mahkemelere varan cinayet mi? yoksa değil mi? Mutlaka seyredilmesi gereken bir korku filmi.
11
Her zaman bir korku objesi olan, vampirlerin hikayesi başlı başlı başına bir korku figürü olsa da Terence Fisher'ın 1958 yapımı Dracula filmi korku klasikleri arasında kendine özel bir yer buldu.Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 05:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi