En İyisi Bizde! - Son Dakika

En İyisi Bizde!

01.10.2010 10:48

1
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (İSG), Londra'da 28-30 Eylül tarihleri arasında bu yıl 7'incisi gerçekleştirilen, Dünya Düşük Maliyetli Havayolları Kongresi'nde (World Low Cost Airlines Congress) "Dünyanın En İyi Havalimanı' ödülüne değer görüldü.
2
İSG tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleştirilen kongrenin gala gecesinde "Dünyanın En İyi Havalimanı' ödülünü havalimanı terminal işletmecisi İSG adına, Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın aldı.
3
Tamamen havayollarının değerlendirmesi ve aday göstermesi ile verilen ödülde, 38 havayolu oy kullandı. İlk elemede 20 olarak açıklanan havalimanı sayısı ikinci aşamada 6'ya düştü.
4
Dünyanın en iyi havayolunun da Ryanair seçildiği kongrede, İSG birinciliğe kısa listeye kalan Budapeşte, Bremen, Jacksonville, East Midlands, Edinburgh ve Kopenhag havalimanlarının arasından sıyrılarak ulaştı.
5
Geçen yıl ise aynı ödüle Marsilya Havalimanı layık görülmüştü.
6
İSG CEO'su Gökhan Buğday, Dünyanın en iyi havalimanı ödülü hakkında değerlendirmelerde bulunarak, "Budapeşte, Kopenhag, Edinburgh gibi önemli havalimanlarını havayollarının tercihi ile geride bırakarak bu ödülü almamız bizim için kıvanç vesilesi oldu.
7
Kongrede yer alan dünyanın önde gelen havayollarına, sektör temsilcilerine, tercihlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.
8
Son dönemde almış olduğumuz ödüller, başarımızı yansıtmanın haricinde daha büyük hedefler için teşvik edici bir nitelik de taşıyor" dedi.
9
Gelecek hedeflerini anlatan Buğday, "Terminalimizde yolcularımıza ve havayollarına ayrıcalıklar sunuyoruz. Halihazırda, aylık ortalama 1 milyon yolcu ağırlıyoruz.
10
2009 yılında 6.6 milyon yolcunun geçtiği havalimanımızda, 2010 yılında 11 milyon yolcu sayısına ulaşacağız" diye konuştu.
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika En İyisi Bizde! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı