En Rahatsız Edici Ölüm Şekilleri - Son Dakika

En Rahatsız Edici Ölüm Şekilleri

10.09.2013 21:40

60 Minutes ve Vanity Fair dergileri de Amerika'da bir kamuoyu araştırması yaptı ve ankete katılanlara en rahatsız edici ölüm şekillerini sordu.

1
60 Minutes ve Vanity Fair dergileri de Amerika'da bir kamuoyu araştırması yaptı ve ankete katılanlara en rahatsız edici ölüm şekillerini sordu.
2
Anketten çıkan sonuçlar oldukça ilginç: Buna göre en rahatsız edici ölüm şekli, yüzde 37 ile tuvalette ölmek olarak belirlendi.
3
İkinci sırada yüzde 17 ile sevişirken ölmek yer aldı.
4
Yüzde 13 ile fast-food restoranda yemek yerken ölmek, üçüncü sırada yer aldı.
5
Dördüncülüğü ise yüzde 10 ile simit yerken boğulmak aldı.
6
Ankete katılanlara yakınlarının ölümüyle ilgili sorular da yöneltildi. Buna göre Amerikalıların yüzde 58'i hayat arkadaşlarının kendilerinden sonra ölmesini istiyor. Ancak son yıllarını yalnız geçirmek istemeyenler arasında erkekler çoğunlukta.
7
Bunun yanı sıra ankete katılanların sadece yüzde 12'si eşleri için ölmeye hazır olduklarını söylerken çocukları için ölmeye hazır olduklarını söyleyenlerin oranı ise yüzde 55.
8
Ankete katılanlara "En çok kimi hayata geri getirmek istersiniz?" diye sorulmuş. Bu soruya verilen yanıtlar arasında birinciliği yüzde 35 ile Lady Diana alıyor.
9
Amerikalıların en çok hayata döndürmek istedikleri ikinci kişi ise yüzde 26 ile Titanic filminde Leonardo Di Caprio'nun canlandırdığı Jack Dawson.
10
Amerikan halkının en çok hayata döndürmek istediği üçüncü kişi de yüzde 14 ile Steve Jobs.

Son Dakika En Rahatsız Edici Ölüm Şekilleri - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement