En Seksi Bilardocu - Son Dakika

En Seksi Bilardocu

22.01.2009 10:08

1
Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla çok daha iyi bilardo oynuyorum.
2
Beş yıldır Dünya Bayanlar Bilardo Şampiyonluğu'nu kimseye bırakmayan Rus bilardocu Anastasya Luppova başarısının sırrını 'Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla oynayamaya borçlu olduğunu' söyledi.

3
Son 5 yıldır Bayanlar Bilardo Şampiyonu olan Rus güzel Anastasya Luppova, bu yıl Rusya'nın Sochi kentinde düzenlenen dünya bayanlar bilardo şampiyonasının da birincisi olmayı başardı.

4
Başarısının arkasındaki sırın oyuna konsantre olmak ve deneyimden geçtiğini ifade eden Luppova, Rus İzvestia gazetesine verdiği özel mülakatta, "Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla çok daha iyi bilardo oynuyorum. Kadınlığımı hissediyorum" diye konuştu.
5
6
7
8

Son Dakika En Seksi Bilardocu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi