Son Dakika Haberleri: En Seksi Bilardocu

En Seksi Bilardocu

11 yıl önce

1
Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla çok daha iyi bilardo oynuyorum.
2
Beş yıldır Dünya Bayanlar Bilardo Şampiyonluğu'nu kimseye bırakmayan Rus bilardocu Anastasya Luppova başarısının sırrını 'Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla oynayamaya borçlu olduğunu' söyledi.

3
Son 5 yıldır Bayanlar Bilardo Şampiyonu olan Rus güzel Anastasya Luppova, bu yıl Rusya'nın Sochi kentinde düzenlenen dünya bayanlar bilardo şampiyonasının da birincisi olmayı başardı.

4
Başarısının arkasındaki sırın oyuna konsantre olmak ve deneyimden geçtiğini ifade eden Luppova, Rus İzvestia gazetesine verdiği özel mülakatta, "Göğüs dekoltesi, uzun yırtmaçlı etek ve topuklu ayakkabılarla çok daha iyi bilardo oynuyorum. Kadınlığımı hissediyorum" diye konuştu.
5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 22.01.2009 10:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor