En Sıradışı Evlilik! Ayının Şahit Olduğu Nikahtan 10 Kare - Son Dakika

En Sıradışı Evlilik! Ayının Şahit Olduğu Nikahtan 10 Kare

1
Rusya'nın başkenti Moskova'da eşi benzeri daha önce görülmemiş bir düğün yapıldı. Gelin ve damadın evlilik yeminine şahitlik eden Stepan adlı devasa ayının fotoğrafları sosyal medyada ilgi odağı haline geldi.

2
People's Daily Online gazetesinin haberine göre; Rus çift Denis (30) ve Nelya (30), nikah törenlerinde yüzükleri taşıması için yaklaşık 130 kilogram ağırlığında ve iki metre uzunluğundaki Stepan adlı ayıyı görevlendirdi.

3
Gelin ve damatla birlikte fotoğrafçıya birbirinden güzel pozlar veren Stepan'ın sevimli halleri, düğüne katılan herkesin yüreğinin yağlarını eritti.

4
Fotoğraf çekimi öncesinde ayının saldırma ihtimali endişesini taşıdıklarını belirten Rus çift, Stepan'ın sevecen tavırları karşısında bu korkudan sıyrıldıklarını ifade ediyor.

5
Denis ve Nelya, Stepan sayesinde ortaya çıkan sıradışı düğün fotoğraflarından ve en büyük hayallerini gerçekleştirmiş olmaktan ötürü çok mutlu.

6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 01.11.2016 14:28

Son Dakika En Sıradışı Evlilik! Ayının Şahit Olduğu Nikahtan 10 Kare - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti