Son Dakika Haberleri: En Talihsiz Ünlüler

En Talihsiz Ünlüler

5 yıl önce

1
Sanat dünyasının yıldızlarının parıltılı dünyası uzaktan çok eğlenceli gibi gözükse de neredeyse her birinin hayatında yaşadığı büyük üzüntüler var. İşte ünlülerin yaşadığı trajediler...
2
Babasıyla arası bozuk olan Ebru Gündeş, kendisi 4 yaşındayken evi terk eden alkol bağımlısı babası için senelerce 'öldü' diyerek babasını basından sakladı.
3
Ünlü şarkıcı, şöhret olduğu ilk yıllarda mezar başında dua edip, "Benim babam burada." diyerek basının karşısına çıkmıştı.
4
Uzun yıllar sonra eskicilik yapan Remzi Gündeş, berbat bir halde ortaya çıkıp, "Benim Ebru Gündeş diye bir evladım yok." diyerek içini döktü.
5
Gündeş, 27 yaşındayken bir kardeşi daha olduğu öğrenildi. Bu durum karşısında annesi sürekli sessizliğini korudu.
6
Babası halen hayatta olan şarkıcı, babasıyla görüşmemeyi sürdürüyor.
7
Ünlü sanatçı arabeskin babası Müslüm Gürses'in hayatında bir aile faciası var.
8
Gürses, abisinin öldürülmesinin ardından bu kötü olaydan çok etkilenip İstanbul'a gelir. Ailesi de Şanlıurfa'dan Adana'ya göç eder.
9
Fakat Adana'da daha acı bir olay yaşanır. Usta şarkıcının babası Mehmet Akbaş, annesinin katili olur. Gürses ise babasını affedemez ve uzun süre görüşmeme kararı alır.
10
Seyirciyi ekranlara kilitleyen birçok programda adı geçen Acun Ilıcalı, anne ve babasını feci bir trafik kazasında kaybetti.
11
Annesi, babası ve Acun'un 10 aylık kızı Bodrum'a gitmek üzere yola çıktılar. Babası karşıdan aşırı hızla gelen araçla çarpıştı ve kaza sonrasında çarpan araç patladı.
12
Daha sonrasında Ilıcalı yaşadıklarını şöyle anlattı:
13
Hastaneye vardık, gecenin üç buçuğu. "İlknur Ilıcalı'yı ziyarete geldim." dedim. Adam, önündeki deftere bakıp kafasını bile kaldırmadan "Ölmüştür!" dedi.
14
"Ergün Ilıcalı?" dedim, aynı aşağılık ve duygusuz ifadeyle "Ölmüştür" dedi. İçimden sadece şu geçti: Allah'ım bu yaşadıklarım kötü bir rüya olsun.
15
Ünlü sunucunun annesi ve babası hayatını kaybetti fakat 10 aylık kızı bebekler için olan araç koltuğu sayesinde kurtuldu.
16
Taçlı güzellerimizden biri olan Ceyda Düvenci, oyunculuğuyla da kendinden söz ettiriyor. Ancak Düvenci'nin o güzel gülüşünün ardında kötü hatıralardan izler var.
17
Ünlü oyuncunun annesi kızını en son 4 yaşındayken gördü ve hep öyle kaldı. Düvenci'nin müzik öğretmeni olan annesi, henüz 30 yaşındayken geçirdiği bir trafik kazasında gözlerini kaybetti.
18
Bu kazadan sonra Ceyda Düvenci de travma yaşadı. Onu, 18 yaşına kadar onlarla birlikte yaşayan anneannesi büyüttü.
19
Annesi güzel oyuncuyu kazanın olduğu sıradaki yüzüyle hatırlıyor. Hala lüle lüle sarı saçları ve pembe yanaklarının yanından omuzlarına dökülen haliyle.
20
Balıkçılık yapan babası Selahattin Kayacı'yla araları çok açık olan Aysun Kayacı, aile sorunlarına karışan Seda Sayan ile mahkemelik oldu.
21
Kayacı'nın babasıyla görüşmemesinin nedeni babasından küçükken şiddet görmesi.
22
Ünlü manken, "O adam alkolik ve ağır şizofren hastası. Kan bağı yüzünden onun gibi delirmekten çok korkuyorum." demişti.
23
Kayacı'nın babasını affetmeye hiç de niyeti yok.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!