En Yakın Arkadaşının Karısını Hamile Bıraktı - Son Dakika

En Yakın Arkadaşının Karısını Hamile Bıraktı

1
Gösteri dünyasının son bir yıldaki en büyük skandallarından birinin kahramanı olan ünlü sunucu yaşananlar hakkında ilk kez bu kadar açık konuştu.

2

Yapımcılığını ve jüri üyeliğini üstlendiği, uyarlamaları ülkemizde de yayınlanan X Factor, Britain's Got Talent, American Idol gibi yarışmalarla tanınan Simon Cowell, karısıyla yasak aşk yaşadığı 'eski' en iyi arkadaşından dolaylı olarak özür diledi.

3

Cowell, yakın arkadaşı oyan iş adamı Andrew Silverman'ın karısı Lauren'ı hamile bırakmış, yasak ilişki de bu şekilde ortaya çıkmıştı.

4
Simon Cowell, The Mirror gazetesine verdiği röportajda "Hayatımın bu döneminden pişmanlık duyuyorum. Bu benim gurur duyduğum, ya da olmasını istediğim bir şey değildi. Kimseyi incitmek gibi bir amacım yoktu."diye konuştu.

5

Cowell sözlerini "Ama bunlar oldu. Sadece oldu. Siz de bunlarla başa çıkmak zorundasınız" diye sürdürdü.

6

Cowell bir de bu konuda nasihat verdi: "Tek söyleyebileceğim, eğer bir gün başınıza böyle bir şey gelirse, bununla başa çıkmaya çalışmalı ve sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz."

7

Simon Cowell ile iş adamı Andrew Silverman yakın arkadaştı. İki arkadaş Silverman'ı karısı Lauren'ı da aralarına alarak sık sık lüks yatlarla tatile çıkıyordu.

8

Bu sırada da Cowell ile Silverman arasında bir yasak aşk doğdu. Genç kadının hamile olduğu dönemde de bu konu basına yansıdı.

9

Bir çocukları olan Silverman çifti boşandı. Bir süre sonra Cowell ile Silverman'ın bebekleri dünyaya geldi.

10
Lauren Silverman, olayın ortaya çıkmasından sonra yaptığı açıklamada "Kocam, Simon ile aramızdaki ilişkiyi biliyordu. Ama buna göz yumdu." iddiasını ortaya attı.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33

Haber Yayın Tarihi: 19.04.2014 21:29

Son Dakika En Yakın Arkadaşının Karısını Hamile Bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı